We noticed you are coming from US. Would you like to continue shopping on Abposters.com?
Objavte najvýhodnejšie akcie tohto týždňa: PLECHOVÉ CEDULE zľava -15 % ×

Influenceri

 

1

Si bloger/ka alebo influencer?

2

Bavia ťa naše
produkty?

3

Vedel/a by si ich zaujímavo odprezentovať?

heart

Tak to si náš človek!

Otvárame náruč kreatívnym ľuďom, ktorí chcú plniť obsah na svojom blogu alebo sociálnych sieťach. Hľadáme nové talenty, nové druhy spolupráce, niekoho, kto zvýši povedomie o našej značke a hlavne niekoho, koho to bude baviť.

Že to sedí práve na teba? Tak sa nám určite ozvi!

Naše produkty už na teba čakajú!

It's a match

Bude to láska na prvý pohľad, uvidíš. Stačí nám len napísať!

logo user-logo

marketing@posters.cz

Ozveme sa obratom.Decorate your life!

S Posters.sk sme na trhu už od roku 1999 a postupom času sme sa stali jedným z najväčších predajcov plagátov, fototapiet a obrazov na stenu. V súčasnej dobe spolupracujeme s maliari, fotografmi a grafickými dizajnérmi z celej Európy. V našej ponuke nájdete nádherné obrazové reprodukcie známych umelcov, ale aj predstaviteľov súčasného umenia, ktorí ešte neboli objavení. Radi vám vytlačíme aj vlastné fotografie a na vaše želanie zarámujeme do kvalitných rámov! Bytový dizajn priamo milujeme, ale nezabúdame ani na geekov a milovníkov hudby, pre ktorých neustále rozširujeme ponuku filmových a hudobných plagátov, hrnčekov, figúrok, tričiek a iných licencovaných merchandise darčekov.


© 1999 – 2021 Europosters. Všetky práva vyhradené.

Tento web používa súbory cookie. Ak budete aj naďalej využívať naše služby, predpokladáme, že s používaním súborov cookie súhlasíte. Viac informácií Súhlasím ×