We noticed you are coming from US. Would you like to continue shopping on Abposters.com?
Objavte najvýhodnejšie akcie tohto týždňa: MARVEL zľava -20 % ×

Láska na pľaci

14. 02. 2020

Videli ste občas nejaký film a hovorili ste si, že ta láska medzi hercami je skoro až skutočná? Možno aj bola. Občas sa totiž stane, že sa dvaja zamilujú aj keď to neplánujú. A u hercov ktorý spolu hrajú milostné scény, to je dosť pravdepodobné. Pozrime sa na Hollywoodske páry, ktoré sa dali dohromady pri natáčaní a vydržalo im to aj v súkromí.

Blake Lively a Ryan Reynolds

Blake a Ryan tvoria jeden z najstabilnejších a najkrajších párov Hollywoodu. Stretli sa v roku 2011, keď vznikal film Green Latern, a o rok neskôr sa v Južnej Karolíne tajne vzali. Ryan dosť deadpoolovsky priznáva, že plameň lásky sa vraj rozhorel po ich prvom sexe, ktorý bol údajne nezabudnuteľný. 

Rachel Weisz a Daniel Craig

Kto by čakal, že si dlhoročný predstaviteľ agenta 007 Jamesa Bonda vyberie jednu z krásnych predstaviteliek Bondgirl, mýlil by sa. Craig hral mimo bondoviek aj v ďalších filmoch a s Rachel Weisz sa zoznámil, keď točil film Dom snov. V roku 2011 sa vzali a tvoria spokojný pár a majú spolu dve deti.


Penélope Cruz a Javier Bardem

Charizmatická dvojica sa stretla už v roku 1992, ale to medzi nimi ešte nič nebolo. Penélope Cruz a Javier Bardem sa dali dokopy až vďaka filmu Vici Christina Barcelona v roku 2007. Od tej doby sa nielen stačili vziať, mať spolu dve deti, ale zahrať si aj v niekoľkých ďalších snímkach.

Hugh Jackman a Deborra-Lee Furness

Wolverine svoju neskoršiu manželku prvýkrát stretol na natáčaní austrálskeho televízneho seriálu Correll. Bol tak očarený, že sa bál ju osloviť. Písal sa rok 1995, pre Hugha to bol filmový začiatok, naopak Debbie už v tej dobe bola populárna herečkou. On v seriáli hral rozzúreného väzňa, ona jeho advokátku. Seriálové postavy sa do seba zamilovali a nakoniec láska vzplanula aj medzi hercami.

Hoci austrálsky herecký pár niekedy musí čeliť narážkam na veľký vekový rozdiel, ani jeden si z toho hlavu nerobí. Obaja o sebe hovoria s láskou a s úctou. Debbie a Hugh patria medzi najstálejšia hollywoodske manželské páry. Zažili spolu nielen krásne chvíle, ale aj ťažké životné okamihy. Medzi ne patrila nenaplnená túžba po vlastnom dieťati či Jackmanova opakovaná rakovina kože. Po niekoľkých neúspešných pokusoch o vlastných potomkov sa manželia rozhodli pre adopciu.Tom Hanks a Rita Wilsonová

Tom Hanks tvorí s manželkou zamilovaný pár už 30 rokov. Obaja herci sa stretli v roku 1986 pri natáčaní komédie Blázni a dobrovoľníci. Iskrenie na pľaci bolo vraj neprehliadnuteľné.
Predstaviteľ Forresta Gumpa, sa na svoju ženu môže spoľahnúť za všetkých okolností. Rita sa stále venuje herectvu, ale oveľa častejšie sa v spoločnosti objavuje ako doprovod svojho slávnejšieho manžela.

Melissa Benoist a Chris Wood

Melissa Benoistová je americká herečka, známa zo seriálu Supergirl. Počas nakrúcania druhej série sa Melissa Benoist zoznámila s kolegom Chrisom Woodom. Wood v seriáli stvárnil Mon-Ela a ich vzťah medzi postavami, prerástlo v lásku medzi hercami. Vzťah oboch hercov aj cez menšie odlúčenie vydržal a svoje veľké áno si povedali práve teraz na samotnom konci leta.


Wayne Allwine a Russi Taylor

Láska sa môže prejaviť nie len pri natáčaní milostných scén, ale aj v dabingovom štúdiu.
Mickey a Minnie sa milujú aj v skutočnom živote. Dabingový herec Wayne Allwine, ktorý daboval Mickey Mouse, si zobral za ženu herečku Russi Taylor ktorá zas dabovala Minnie Mouse.

 

Valentínska kolecia

Evka

Movie and serial fan, especially sci-fi and fantasy, who is still waiting for a letter from Hogwarts. She loves chocolate, warmth and Playstation.Decorate your life!

S Posters.sk sme na trhu už od roku 1999 a postupom času sme sa stali jedným z najväčších predajcov plagátov, fototapiet a obrazov na stenu. V súčasnej dobe spolupracujeme s maliari, fotografmi a grafickými dizajnérmi z celej Európy. V našej ponuke nájdete nádherné obrazové reprodukcie známych umelcov, ale aj predstaviteľov súčasného umenia, ktorí ešte neboli objavení. Radi vám vytlačíme aj vlastné fotografie a na vaše želanie zarámujeme do kvalitných rámov! Bytový dizajn priamo milujeme, ale nezabúdame ani na geekov a milovníkov hudby, pre ktorých neustále rozširujeme ponuku filmových a hudobných plagátov, hrnčekov, figúrok, tričiek a iných licencovaných merchandise darčekov.


© 1999 – 2020 Europosters. Všetky práva vyhradené.

 

Tento web používa súbory cookie. Ak budete aj naďalej využívať naše služby, predpokladáme, že s používaním súborov cookie súhlasíte. Viac informácií Súhlasím ×
Top