We noticed you are coming from US. Would you like to continue shopping on Abposters.com?
OBJAVTE najvýhodnejšie AKCIE tohto týždňa: RETRO & VINTAGE zľava 20 % Zobraziť viac ×

Obchodné podmienky


Obchodné podmienky

A. Úvodné ustanovenie

1. Tieto obchodné podmienky platia pre nákup v internetovom obchode Posters.sk. Podmienky blížšie vymedzujú a upresňujú práva a povinnosti predávajúceho, ktorým je spoločnosť Europosters, s.r.o., so sídlom Hlavní 4, Štěchovice, PSČ:252 07, IČ 05040418, (ďalej tiež „správca“) a kupujúceho (ďalej tiež „zákazník“).

B. Objednávka a uzatvorenie kúpnej zmluvy

1. Všetky objednávky podané prostredníctvom internetového obchodu Posters.sk sú zaväzné. Podaním objednávky kupujúci potvrdzuje, že sa zoznámil s týmito obchodnými podmienkami, tak ako aj s nákupným poriadkom, reklamačným poriadkom, a že s tými súhlasí. Všetky ceny uvedené na Posters.sk sú s DPH.
2. Objednávka zákazníka je súčasťou kúpnej zmluvy. Kúpna zmluva vzniká vo chvíli, keď kupujúci objednaný tovar prevezme.
3. Internetový obchod Posters.sk obsahuje všetky informácie potrebné k uzavretiu zmluvy v zmysle obecných náležitostí zmluvy i podstatných náležitostí kúpnej zmluvy, tak ako ich vymedzuje občiansky zákonník. Obsahuje vždy aj názov, hlavnú charakteristiku a cenu tovaru.
4. Podmienkou platnosti elektronickej objednávky je vyplnenie všetkých formulárom predpísaných údajov a náležitostí.
5. Miestom dodania tovaru je adresa uvedená kupujúcim v registračnom formulári.
6. Vlastnícke právo na tovar sa prevádza na kupujúceho, s podmienkou zaplatenia kúpnej ceny, jeho prevzatím.
7. Vyplnením registračného formulára, alebo záväznej objednávky v rámci interentového obchodu Posters.sk, dáva kupujúci predávajúcemu súhlas k zhromažďovaniu a archivovaniu osobných údajov o kupujúcom a o jeho nákupoch.

C. Reklamácia

1. Prípadné reklamácie budú vybavované v súlade s právnym poriadkom platným v ČR.

D. 365 dní garancia vrátenia peňazí

Posters. sk ponúka možnosť 100% vrátenia peňazí v priebehu celých 365 dní.

Nechceme aby ste boli s vaším nákupom nespokojný, a preto Vám ponúkame možnosť vrátenia zakúpeného produktu spoločne so 100 % garanciou vrátenia peňazí, a to v priebehu celých 365 dní od jeho doručenia. V prípade nespokojnosti s nákupom, kontaktujte v prvom rade náš zákaznícky servis. Ak sa jedná o reklamáciu, nemusíte nám tovar posielať naspäť, vyzdvihneme si ho prostredníctvom UPS. Ak sa nejedná o reklamáciu* zašlite nám tovar na nižšie uvedenú adresu. V tomto prípade si taktiež musíte uhradiť poštovné náklady samy. V najlepšom prípade si celú zásielku poistite, pretože za jej stratu nezodpovedáme. Peniaze za
objednaný tovar Vám budú vrátene rovnakým spôsobom, akým ste za tovar zaplatili.

Adresa

Europosters, s.r.o.
Mrač 270
Mrač, 257 21
Czech Republic

* Produkt nie je poškodený, ste nespokojný s jeho veľkosťou, farbou a podobne.


E. Práva a povinnosti predávajúceho

 1. Predávajúci má povinnosť záväznú objednávku vybaviť, objednaný tovar odoslať a dodať na adresu kupujúceho v termíne, ktorý kupujúcemu uviedol pri potvrdení objednávky. Kupujúci k tovaru obdrží daňový doklad.
 2. Všetky osobné údaje poskytnuté pri registrácii sú dôverné, vid. Ochrana osobných údajov.
 3. Predávajúci má povinnosť vymazať registrovaného zákazníka z databázy v prípade, že o to zákazník písomne požiada.
 4. Predávajúci má právo objednávku odmietnuť, ak kupujúci nesplnil svoj záväzok prevziať tovar či zaplatiť kúpnu cenu.
 5. Predávajúci má právo od kúpnej zmluvy (záväznej objednávky) odstúpiť, ak sa jej plnenie stane nemožným, a s kupujúcim sa na novom plnení nedohodne. V prípade, že kupujúci zaplatil objednaný tovar dopredu (bankovým prevodom) a od zmluvy z vyššie uvedených dôvodov odstúpi, predávajúci kupujúcemu vráti celú čiastku najpozdejšie do 15 dní od doručenia písomného odstúpenia od zmluvy.


F. Práva a povinnosti kupujúceho

 1. Kupujúci je povinný uviesť správnu a úplnú poštovú adresu, na ktorú má byť objednaný tovar odoslaný.
 2. Kupujúci je povinný objednaný tovar prevziať a celkovú cenu zaplatiť. S celkovou cenou je zákazník vyrozumený pri vyplňovaní objednávky ešte pred jej záväzným potvrdením.
 3. Kupujúci má právo na vymazanie svojich osobných údajov z databázy, ak o to požiada písomnou formou.

Predávajúci sa týmto zaväzuje najpozdejšie do 3 dní od doručenia písomnej žiadnosti všetky údaje o kupujúcom z databázy vymazať.

 1. Kupujúci má právo odstúpiť od zmluvy do 14 dní od prevzatia tovaru. Odstúpenie sa musí uskutočniť doporučeným dopisom adresovaným predávajúcemu na adresu Europosters, s.r.o., Hlavní 4, PSČ:252 07, v dopise musí byť uvedená identifikácia kupujúceho, tovar, ktorého sa odstúpenie týka, účtu, na ktorý má byť kúpna cena vrátená, musí byť vlastnoručne podpísaný a doručený predávajúcemu vo vyššie uvedenej štrnásťdennej lehote aj s tovarom. Tovar musí byť nepoškodený, bez známok užívania alebo opotrebovania, v pôvodnom celistvom obale. Náklady na prepravu tovaru nesie zákazník.

Za uvedených podmienok, po obdržaní vráteného tovaru, predávajúci obratom zákazníkovi vráti naspät kúpnu cenu prevodným príkazom.

G. Záverečné ustanovenia

 1. Tieto obchodné podmienky platia v znení uvedenom na internetových stránkach predávajúceho, v deň odoslania elektornickej objednávky kupujúcim.
 2. Odoslaním elektornickej objednávky kupujúci prijíma všetky ustanovania obchodných podmienok v znení platnom v deň odoslania objednávky, taktiež platnú cenu objednaného tovaru uvedenú v katalógu internetového obchodu Posters.sk, ak ale nebolo v konkrétnom prípade preukázateľne dohodnuté inak.

Cena tovaru uvedená v katalógu internetového obchodu Posters.sk platí vždy len do chvíle jej zmeny; pre objednávky odoslané po vykonanej zmene je vždy rozhodná cena nová.

Tieto podmienky vstupujú do platnosti dňa 1. januára 2006Decorate your life!

S Posters.sk sme na slovenskom trhu od roku 2004 a postupom času sme se stali jedným z najväčších predajcov plagátov, fototapiet, obrazov, obrazových reprodukcií a merchandise predmetov. Rok čo rok rastieme a snažíme sa prispôsobiť našu ponuku Vašim preferenciám. U nás si môžete nechať vytlačiť vlastný plagát, zarámovať fotografie alebo sa na našom blogu obohatiť o veľa informácií zo sveta filmov, seriálov a inšpirovať sa v oblasti bytového dizajnu.

Vydajte sa na cestu našimi stránkami a nájdite presne to, čo Vášmu domovu chýbalo.

© 1999 – 2019 Europosters. Všetky práva vyhradené.

e-mail: info@posters.sk

tel.: +420 777 33 44 55

Tento web používá k poskytovaniu služieb, personalizácií reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Viac informácií Súhlasím ×
Top