We noticed you are coming from US. Would you like to continue shopping at Abposters.com?
-20 % na vybrané produkty na stenu ZÍSKAŤ ZĽAVOVÝ KÓD

O nás

O nás

S Posters.sk sme na trhu už od roku 1999 a postupom času sme sa stali jedným z najväčších predajcov plagátov, fototapiet a obrazov na stenu. V súčasnej dobe spolupracujeme s maliari, fotografmi a grafickými dizajnérmi z celej Európy. V našej ponuke nájdete nádherné obrazové reprodukcie známych umelcov, ale aj predstaviteľov súčasného umenia, ktorí ešte neboli objavení.

Snažíme sa, aby sme uspokojili požiadavky aj tých najnáročnejších zákazníkov. Radi vám vytlačíme aj vlastné fotografie a na vaše želanie zarámujeme do kvalitných rámov!

Bytový dizajn priamo milujeme, ale nezabúdame ani na geekov a milovníkov hudby, pre ktorých neustále rozširujeme ponuku filmových a hudobných plagátov, hrnčekov, figúrok, tričiek a iných licencovaných merchandise darčekov. Rovnako ako naši zákazníci, aj my sme totiž veľkými fanúšikmi popkultúry!

Posters.sk skrátka nie je len on-line obchod, ale je to aj miesto, kde môžete načerpať inšpiráciu a tiež sa na našom blogu dozvedieť zaujímavé informácie o filmoch, seriáloch, ale aj bytovom dizajne.

Naše produkty nás baví a dúfame, že budú baviť aj vás!

Posters.sk – Tvorím si svoj svet

Spokojní zákazníci vo viac ako 25 krajinách

Austria
Belgium
Bulgaria
Czech Republic
Croatia
Denmark
Estonia
Finland
France
Germany
Greece
Hungary
Italy
Ireland
Latvia
Lithuania
Luxembourg
Netherlands
Norway
Poland
Portugal
Romania
Slovensko
Slovenia
Spain
Switzerland
Sweden
United Kingdom
United States (USA)

Tím Posters pomáha

Ako to celé funguje?

Najprv váš plagát vytlačíme
Ak sa tak rozhodnete, plagát vám zarámujeme
Všetko starostlivo zabalíme
a posielame k vám
Radosť doručená, spokojnosť zaručená!

Posters.sk v číslach

13 000 +
produktov na webe
450 000 +
odoslaných produktov ročne
135 000 +
nakupujúcich zázkazníkov ročne
1 mil. +
precestovaných kilometrov za rok

Inšpirujte sa na našom Instagrame

Follow @posterscz_decoPosters.skTvorím si svoj svet

S Posters.sk sme na trhu už od roku 1999 a postupne sme sa stali jedným z najväčších predajcov plagátov, obrazov a licencovaných merchandise darčekov v Česku aj v celej Európe. Máme skladom ohromnú ponuku filmových, herných či športových plagátov všetkých veľkostí aj plný sklad originálnych darčekov pre zarytých fanúšikov Star Wars, Harryho Pottera, komiksov či celej rodiny Warner Bros. Hrnčeky, figúrky, puzzle aj oblečenie sú totiž tým najlepším darčekom pre všetkých bez rozdielu veku či záujmov. Ak si ale fanda skôr interiérového dizajnu, tak aj potom si tu správne! Máme vlastné tlačiarne a tak fototapety, ilustrácie, fotografie či umelecké reprodukcie tlačíme ako na bežiacom páse a dennodenne posielame do viac ako 25 krajín.


© 1999–2024 Europosters, s.r.o. Všetky práva vyhradené.

Top