We noticed you are coming from US. Would you like to continue shopping at Abposters.com?
-20 % na vybrané produkty na stenu ZÍSKAŤ ZĽAVOVÝ KÓD

Samolepky

Samolepky na stenu aj nábytok

Vytlačíme vaše najobľúbenejšie motívy teraz aj ako samolepky!

Samolepky sú hitom sezóny! Doplňte svoj interiér o krásny samolepiaci plagát alebo fototapetu a veselo prelepujte z miesta na miesto. Aplikácia samolepky nezaberie viac ako 5 minút. Vyberte si z našej širokej ponuky motívov ten pravý pre vašu stenu.

Čo všetko vieme?

  • Samolepiace plagáty na stenu
  • Samolepiace tapety na stenu
  • Samolepky na nábytok
  • Samolepky na dvere

Samolepiace tapety na stenu

Ako samolepiacu fototapetu aplikovať?

Pozrite sa na naše video a presvedčte sa sami!

Lepenie samolepky na stenu je jednoduché a zvládnu to aj deti samé! Pre samolepky nepotrebujete kladivo ani klince a dokonca ani lepidlo. Oproti vliesovým fototapetám, ktoré sa nanášajú pomocou lepidla, samolepiace fototapety držia vďaka akrylátovému lepidlu na zadnej strane na stene samé. A nielen na stene, môžete si ich nalepiť na sadrokartón a dokonca aj na okno a na dvere. Dajme tomu, že sa pod samolepiacu tapetu dostane vzduchová bublina, to sa môže stať. To vôbec nevadí, samolepka sa dá jednoducho odlepiť a po vyhladení bublín znova nalepiť.

Samolepiace plagáty na stenu

Prečo si zaobstarať samolepiaci plagát

Zvažujete, že si ozdobíte svoju stenu, ale neviete ako a kam zatĺcť klince? Čo keď sa trafíte do elektriky? A čo ak sa vám tento motív po mesiaci prestane páčiť? S našimi samolepiacimi plagátmi môžete všetky tieto pochybnosti hodiť za hlavu! Zaobstarajte si našu samolepku v ľubovoľnej veľkosti a tá najlepšia dekorácia na stene je na svete!

Využite samolepku na zakrytie nedokonalostí!

A čo tá jedna diera v stene, ktorá na vás pozerá už 2 mesiace? Tmel môžete nechať v pivnici a farbu rovnako tak, dieru môžete jednoducho prelepiť. Vďaka odolnému lepidlu sa môže nástenná samolepka niekoľkokrát presunúť, stále drží ako po prvom nalepení. A navyše, po odlepení nájdete múr v pôvodnom stave, samolepka farbu nepoškodzuje.

Samolepky na nábytok

Novinka: Tlač samolepiek priamo na váš obľúbený nábytok

Vyberte si z našich skvelých štvorcových motívov určených priamo na stolček alebo si prejdite naše krásne ilustrácie, fotografie či iné motívy a pomocou nožníc jednoducho zastrihnite do požadovaného tvaru. Samolepky predstavujú ideálny spôsob, ako zo starého urobiť nový a neopozeraný kúsok do vášho interiéru.

Dostupné rozmery:

55 x 55 cm
60 x 60 cm
80 x 80 cm


Samolepky na dvere

Premýšľali ste niekedy, že by ste dodali šmrnc svojim dverám? Ozdobte ich originálnym samolepiacim plagátom určeným priamo na dvere! Vyberte si z našich filmových aj minimalistických motívov to pravé pre váš interiér. Samolepky na dvere ponúkame v univerzálnom rozmere 64x80 cm, ktoré pasujú na vkaždé dvere. Jednoducho nalepte a odlepte podľa potreby. Vyskúšané za vás!

Inšpirácia

Instagram Europosters
Instagram Europosters
Instagram Europosters
Instagram Europosters
Instagram Europosters


Posters.skTvorím si svoj svet

S Posters.sk sme na trhu už od roku 1999 a postupne sme sa stali jedným z najväčších predajcov plagátov, obrazov a licencovaných merchandise darčekov v Česku aj v celej Európe. Máme skladom ohromnú ponuku filmových, herných či športových plagátov všetkých veľkostí aj plný sklad originálnych darčekov pre zarytých fanúšikov Star Wars, Harryho Pottera, komiksov či celej rodiny Warner Bros. Hrnčeky, figúrky, puzzle aj oblečenie sú totiž tým najlepším darčekom pre všetkých bez rozdielu veku či záujmov. Ak si ale fanda skôr interiérového dizajnu, tak aj potom si tu správne! Máme vlastné tlačiarne a tak fototapety, ilustrácie, fotografie či umelecké reprodukcie tlačíme ako na bežiacom páse a dennodenne posielame do viac ako 25 krajín.


© 1999–2024 Europosters, s.r.o. Všetky práva vyhradené.

Top