We noticed you are coming from US. Would you like to continue shopping on Abposters.com?
Objavte najvýhodnejšie akcie tohto týždňa: PLECHOVÉ CEDULE zľava -15 % ×

Tričká & Topy

Oblečenie je ako naša druhá koža - chráni nás pred zimou a zvedavými pohľadmi. To ale neznamená, že musí byť len funkčná. Ukážte svojmu okoliu, čo máte radi! Oblečte sa do trička s motívom vášho obľúbeného seriálu, filmu, videohry či hudobné skupiny! Sme si istí, že vám pristane. V našej ponuke nájdete tričká pre mužov aj pre ženy všetkých veľkostí. Medzi naše najpopulárnejšie motívy patrí Star Wars, Harry Potter, Avengers či videohra Assassin Creed. Už viete, čo si zajtra vezmete na seba?

Decorate your life!

S Posters.sk sme na trhu už od roku 1999 a postupom času sme sa stali jedným z najväčších predajcov plagátov, fototapiet a obrazov na stenu. V súčasnej dobe spolupracujeme s maliari, fotografmi a grafickými dizajnérmi z celej Európy. V našej ponuke nájdete nádherné obrazové reprodukcie známych umelcov, ale aj predstaviteľov súčasného umenia, ktorí ešte neboli objavení. Radi vám vytlačíme aj vlastné fotografie a na vaše želanie zarámujeme do kvalitných rámov! Bytový dizajn priamo milujeme, ale nezabúdame ani na geekov a milovníkov hudby, pre ktorých neustále rozširujeme ponuku filmových a hudobných plagátov, hrnčekov, figúrok, tričiek a iných licencovaných merchandise darčekov.


© 1999 – 2021 Europosters. Všetky práva vyhradené.

Tento web používa súbory cookie. Ak budete aj naďalej využívať naše služby, predpokladáme, že s používaním súborov cookie súhlasíte. Viac informácií Súhlasím ×