We noticed you are coming from US. Would you like to continue shopping at Abposters.com?
-25 % na všetko na stenu BLACK FRIDAY ZÍSKAŤ ZĽAVOVÝ KÓD

Vernostný program

Vernostný program

Odmeňujeme verných zákazníkov!

Pripravili sme pre vás špeciálny vernostný program, vďaka ktorému môžete ušetriť na každej svojej ďalšej objednávke.


  1. Zaregistrujte svoj e-mail a prihláste sa k nášmu newsletteru – budeme vás pravidelne informovať o najlepších akciách a zaujímavých novinkách. Registráciu je možné kedykoľvek zrušiť.

  2. Za každú vašu dokončenú objednávku obdržíte zľavu 10% z celkovej hodnoty tovaru, ktorú môžete využiť pri svojich ďalších nákupoch. Napríklad pri objednávke za 50 € obdržíte 5 € do vernostného programu. Táto zľava sa potom dá využiť maximálne na 50% hodnoty tovaru pri vašom ďalšom nákupe.

  3. Svoju zľavu môžete využiť po prihlásení v nákupnom košíku.

  4. Zľavu nie je možné použiť na uhradenie poplatku za dopravu. Zľavu môžete kombinovať so všetkými ďalšími zľavami a zľavovými kupónmi.

  5. Urobte radosť sebe alebo svojim blízkym krásnymi plagátmi a originálnymi darčekmi!

Chcem nakupovať so zľavou

 

Nenašli ste odpoveď na svoju otázku?

Neváhajte nás kontaktovať, členovia Posters tímu sú pripravení Vám kedykoľvek pomôcť na info@posters.sk alebo na telefónnom čísle +421 2/326 063 63.Posters.skTvorím si svoj svet

S Posters.sk sme na trhu už od roku 1999 a postupne sme sa stali jedným z najväčších predajcov plagátov, obrazov a licencovaných merchandise darčekov v Česku aj v celej Európe. Máme skladom ohromnú ponuku filmových, herných či športových plagátov všetkých veľkostí aj plný sklad originálnych darčekov pre zarytých fanúšikov Star Wars, Harryho Pottera, komiksov či celej rodiny Warner Bros. Hrnčeky, figúrky, puzzle aj oblečenie sú totiž tým najlepším darčekom pre všetkých bez rozdielu veku či záujmov. Ak si ale fanda skôr interiérového dizajnu, tak aj potom si tu správne! Máme vlastné tlačiarne a tak fototapety, ilustrácie, fotografie či umelecké reprodukcie tlačíme ako na bežiacom páse a dennodenne posielame do viac ako 25 krajín.


© 1999–2023 Europosters, s.r.o. Všetky práva vyhradené.

Top