We noticed you are coming from US. Would you like to continue shopping at Abposters.com?
-20 % na vybrané produkty na stenu ZÍSKAŤ ZĽAVOVÝ KÓD

Vernostný program

Vernostný program

Odmeňujeme verných zákazníkov!

Pripravili sme pre vás špeciálny vernostný program, vďaka ktorému môžete ušetriť na každej svojej ďalšej objednávke.

Chcem nakupovať so zľavou


 1. Ako získať zľavu?
  Zaregistrujte svoj e-mail a prihláste sa k nášmu newsletteru – budeme vás pravidelne informovať o najlepších akciách a zaujímavých novinkách. S vašou prvou objednávkou sa vám tiež automaticky aktivuje vernostný program a vy začnete zbierať zľavy!

 2. Ako funguje vernostný program?
  Za každú vašu dokončenú objednávku obdržíte zľavu 10% z celkovej hodnoty tovaru, ktorú môžete využiť pri svojich ďalších nákupoch. Napríklad pri objednávke tovaru v hodnote 50 €, obdržíte 5 € do vernostného programu. Táto zľava sa potom dá využiť maximálne na 50% hodnoty tovaru pri vašom ďalšom nákupe – nakúpte aspoň za 10 €, a môžete tak využiť celkovú výšku zľavy 5 € z predchádzajúceho nákupu! Zľavu môžete využiť v nákupnom košíku po prihlásení.

 3. Na čo zľava platí?
  Vernostná zľava platí na všetok (aj zľavnený) tovar, navyše ju môžete kombinovať so všetkými ďalšími zľavami a zľavovými kupónmi. Už získaná vernostná zľava neexpiruje. Zľavu nie je možné použiť na uhradenie poplatku za dopravu.

 4. Ako získať vernostné body navyše?
  Boli ste spokojní so svojím nákupom? Po každej objednávke zasielame výzvu na hodnotenie nákupu a zakúpeného tovaru. Ak napíšete recenziu a zašlite nám fotografiu produktu, automaticky získate 4 € zľavu navyše na svoje ďalšie nákupy! Navyše môžete vyhrať aj voucher na 40 €! Pre viac informácií navštívte stránku Recenzie od Vás.

 5. Zabudli ste, či už máte nazbieranú zľavu?
  Po prihlásení do svojho účtu môžete kedykoľvek skontrolovať, akú zľavu už máte nazbieranú. O aktuálnej výške vašej vernostnej zľavy vás tiež budeme informovať e-mailom.

Registráciu je možné kedykoľvek zrušiť – odhlásiť sa môžete cez odkaz v pätičke newslettera alebo nám napíšte na privacy@europosters.eu.Posters.skTvorím si svoj svet

S Posters.sk sme na trhu už od roku 1999 a postupne sme sa stali jedným z najväčších predajcov plagátov, obrazov a licencovaných merchandise darčekov v Česku aj v celej Európe. Máme skladom ohromnú ponuku filmových, herných či športových plagátov všetkých veľkostí aj plný sklad originálnych darčekov pre zarytých fanúšikov Star Wars, Harryho Pottera, komiksov či celej rodiny Warner Bros. Hrnčeky, figúrky, puzzle aj oblečenie sú totiž tým najlepším darčekom pre všetkých bez rozdielu veku či záujmov. Ak si ale fanda skôr interiérového dizajnu, tak aj potom si tu správne! Máme vlastné tlačiarne a tak fototapety, ilustrácie, fotografie či umelecké reprodukcie tlačíme ako na bežiacom páse a dennodenne posielame do viac ako 25 krajín.


© 1999–2024 Europosters, s.r.o. Všetky práva vyhradené.

Top