We noticed you are coming from US. Would you like to continue shopping on Abposters.com?
Objavte najvýhodnejšie akcie tohto týždňa: VÝPREDAJ zľava - 70% ×

Hrnčeky & Riad

Každý z nás, kto má v obľube nejaký ten fantasy svet, by v ňom najradšej trávil čo najviac času. My si myslíme, že si to môžetedovoliť! Najjednoduchšou cestou ako si zdvihnúť náladu je merch s obľúbeným motívom, ktorý by nás aj vás sprevádzal každodennou rutinou. Hrnčeky a poháre sú snáď najpopulárnejším merchovým produktom, čo nás vôbec neprekvapuje: je jedno či si prajete mať rannú kávu v príjemnej spoločnosti, dávate si na raňajky pomarančový fresh v pohári, nepustíte z ruky take away kávu v termohrnčeku alebo chcete zútulniť pracovný priestor obľúbeným hrnčekom. Je dokonca jedno, či si hrnček kupujete pre seba alebo ako pozornosť tomu, kto ho ocení, ale stane sa vaším sprievodcom, súčasťou života a chvíľkou len pre seba. Mimochodom, náš tím už v práci ani doma nudné hrnčeky nepoužíva a bez tých milovaných si nedokážeme predstaviť dokonalé ráno.

Hrnčeky Minecraft - Pickaxe
Minecraft - Pickaxe 14,99 € Skladom!
· Hrnčeky
Darčekový set Friends - Central Perk
Friends - Central Perk 13,99 € Skladom!
· Darčekový set
Hrnčeky Harry Potter - Snape
Harry Potter - Snape 8,99 € Skladom!
· Hrnčeky
Hrnčeky Spongebob - Group
Spongebob - Group 8,99 € Skladom!
· Hrnčeky
Hrnčeky Paw Patrol - Group
Paw Patrol - Group 8,99 € Skladom!
· Hrnčeky
Hrnčeky Marvel - Spider-Man
Marvel - Spider-Man 8,99 € Skladom!
· Hrnčeky
Hrnčeky Marvel - Heroes
Marvel - Heroes 14,99 € Skladom!
· Hrnčeky
Priatelia - Quotes Podtácok
Priatelia - Quotes 10,99 € Skladom!
· Podtácok
Hrnčeky Pán prsteňov
Pán prsteňov 14,99 € Skladom!
· Hrnčeky
Decorate your life!

S Posters.sk sme na trhu už od roku 1999 a postupom času sme sa stali jedným z najväčších predajcov plagátov, fototapiet a obrazov na stenu. V súčasnej dobe spolupracujeme s maliari, fotografmi a grafickými dizajnérmi z celej Európy. V našej ponuke nájdete nádherné obrazové reprodukcie známych umelcov, ale aj predstaviteľov súčasného umenia, ktorí ešte neboli objavení. Radi vám vytlačíme aj vlastné fotografie a na vaše želanie zarámujeme do kvalitných rámov! Bytový dizajn priamo milujeme, ale nezabúdame ani na geekov a milovníkov hudby, pre ktorých neustále rozširujeme ponuku filmových a hudobných plagátov, hrnčekov, figúrok, tričiek a iných licencovaných merchandise darčekov.


© 1999 – 2020 Europosters. Všetky práva vyhradené.

 

Tento web používá k poskytovaniu služieb, personalizácií reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Viac informácií Súhlasím ×