We noticed you are coming from US. Would you like to continue shopping at Abposters.com?
-20 % na vybrané produkty na stenu ZÍSKAŤ ZĽAVOVÝ KÓD

Platba a doprava tovaru

Doprava tovaru

Typ produktu Spôsob dopravyDoba dodania
(pracovné dni)
Celková cena
Skladové produkty (v tubusoch, krabičkách) GLS Express15,30 €
Packeta – Výdajné miesta22,50 €
GLS24,30 €
UPS Kuriér24,30 €
Slovenská Pošta - Balík na poštu23,90 €
Slovenská pošta - Balík na adresu43,90 €
Fototapeta GLS Express55,30 €
Packeta – Výdajné miesta62,50 €
GLS64,30 €
UPS Kuriér64,30 €
Slovenská Pošta - Balík na poštu63,90 €
Slovenská pošta - Balík na adresu83,90 €
Zarámované položky GLS155,90 €
UPS Kuriér155,90 €
Slovenská Pošta - Balík na poštu155,90 €
Slovenská pošta - Balík na adresu175,90 €

Spôsob dopravy

GLS

 • Spoľahlivá preprava balíkov realizovaná v rámci stanovených štandardných lehôt doručenia je silnou stránkou spoločnosti GLS.

 • Domáce balíky obyčajne dosiahnu miesto doručenia nasledujúci pracovný deň. V Európe sú bežné lehoty doručenia do susedných krajín vo všeobecnosti 24 až 48 hodín a do takmer všetkých ostatných vzdialenejších krajín je to v rozmedzí od 72 do 120 hodín.

 • Preprava balíkov môže byť kombinovaná s doplnkovými službami, čo znamená, že GLS dokáže splniť aj špecifické požiadavky doručenia.

Packeta Výdejné miesta

Doručenie

 • Rýchlo a pohodlne - Nečaká vás žiadne preukazovanie totožnosti ani kontrola občianskeho preukazu. Pri prevzatí zásielky na výdajnom mieste stačí oznámiť heslo z SMS alebo mobilnej aplikácie Packeta. Nič viac.
 • Platba v hotovosti aj platobnou kartou - Dobierku za zásielku môžete zaplatiť v hotovosti, bezkontaktne pomocou platobnej karty alebo vopred v našej mobilnej aplikácii Packeta.
 • Predĺženie úložnej doby zásielky - Neviete, čo skôr a lehota pre vyzdvihnutie zásielky sa kráti? Dajte nám vedieť a my vám dobu uloženia zadarmo predĺžime až na 21 dní. Prípadne tak môžete urobiť aj sami v našej mobilnej aplikácii Packeta.
 • Skontrolovať a vrátiť - Priamo na výdajnom mieste môžete rýchlo skontrolovať, či tovar dorazil v poriadku a v prípade potreby môžete zásielku rovno vrátiť.

UPS

Doručenie

 • Deň pred doručením obdržíte e-mail so sledovacími údajmi.
 • Štandardná úložna doba u UPS: 7 dní.

Slovenská pošta "Balík na adresu"

Doručenie

 • V deň odoslania obdržíte e-mail so sledovacími údajmi.
 • Štandardná úložná doba Slovenskej pošty: 18 dní.
 • V prípade nezastihnutia je adresátovi do schránky vložený lístok s informáciami o zásielke.

Slovenská pošta "Osobný odber balíka na pošte"

Doručenie

 • V deň odoslania obdržíte e-mail so sledovacími údajmi.
 • O pripravenosti zásielky na vyzdvihnutie budete informovaní prostredníctvom SMS.
 • Štandardná úložná doba Slovenskej pošty: 18 dní.

V prípade vrátenia či reklamácie tovaru, môžete využiť aj toto zberné miesto, odkiaľ sa potom zásielky hromadne vrátia k nám do skladu. Keď využijete možnosti zberného miesta, uhradíte iba poštovné v rámci vašej krajiny.

Spätnú zásielku na danú adresu je možné poslať akýmkoľvek prepravcom.

FROGMAN s.r.o.
Klientské číslo: 6614
P.O.BOX 901
Detašované pracovisko - Sihoť
911 01 Trenčín
Slovensko

lebo

FROGMAN s.r.o. - depo UPS
Klientské číslo: 6614
Bratislavská 1804
911 05 Trenčín
Slovensko

lebo

FROGMAN s.r.o. - depo DPD
Klientské číslo: 6614
Bratislavská - depo 654
911 05 Trenčín
Slovensko

lebo

FROGMAN s.r.o.  depo 123 Kurier
Klientské číslo: 6614
Gogoľova 18
851 01 Bratislava
Slovensko


Spôsob platby

Platba kartou = Najrýchlejší spôsob zaplatenia online

Online platby pre nás zabezpečuje platobná brána Comgate. Poskytovateľ služby, spoločnosť ComGate Payments, a. s., je licencovaná Platobná inštitúcia pôsobiaca pod dohľadom Českej národnej banky. Platby prebiehajúce cez platobnú bránu sú plne zabezpečené a všetky informácie sú šifrované. Ďalšie informácie a kontakty na www.comgate.sk

Do rozhrania platobnej brány zadáte číslo karty, dátum platnosti a CVC kód - tri čísla, ktoré nájdete v podpisovom prúžku na zadnej strane karty. Všetko je zabezpečené štandardom 3D Secure, a tak budete pravdepodobne požiadaní o zadanie číselného kódu, ktorý dostanete SMSkou od svojej banky.

Podporované karty:

Okamžitá platba prostredníctvom internetového bankovníctva

Platobná brána vás presmeruje do vášho internetového bankovníctva, kam sa prihlásite ako obvykle a tu potvrdíte už pripravený platobný príkaz. Po dokončení platby budete presmerovaní späť do obchodu. Platba je potvrdená okamžite, budeme bez odkladu pokračovať v realizácii objednávky.

Podporované banky:

Kontakty:

ComGate Payments s.r.o.
Sídlo: Bratislava,
Svetlá 1, PSČ 811 02, Slovensko
E-mail: platby-podpora@comgate.cz
Tel:  +420 228 224 267

Apple Pay

Používanie Apple Pay je jednoduché a funguje so zariadeniami Apple, ktoré používaš každý deň. Môžeš bezpečne nakupovať v obchodoch, v aplikáciách a na webe. Dá sa teda používať rovnako jednoducho ako fyzická karta.

A ešte je to aj bezpečnejšie.

Google Pay

Google Pay je rýchly a jednoduchý spôsob platby, ktorý môžete používať na miliónoch miest – na internete, v obchodoch, no nielen tam. Má všetko, čo potrebujete pri platení, a zároveň uchováva vaše informácie v bezpečí. Svoj účet môžete navyše spravovať kdekoľvek – na webe alebo v aplikácii.

PayPal

Platba prebieha cez zabezpečené rozhranie PayPal (v anglickom jazyku). Všetky odoslané informácie sú bezpečne šifrované. Pre platbu pomocou PayPal je potrebné mať založený PayPal účet alebo platobnú kartu (Visa, Mastercard, American Express) s povolenými platbami cez internet. www.paypal.com

Bankový prevod

Všetok tovar je možné zaplatiť platobným prevodom na účet číslo: SK59 8330 0000 0022 0118 9670 (Fio banka, BIC: FIOZSKBAXXX). Variabilný symbol sa dozviete po odoslaní objednávky, zároveň Vám bude odoslaný na Váš e-mail. V prípade platby bankovým prevodom je tovar odoslaný až po obdržaní čiastky na náš účet.


Reklamácie a vrátenie

Najdôležitejšia pre nás je vaša spokojnosť. V prípade, že tovar nesplní Vaše očakávania, jednoducho nám ho pošlite naspäť a my Vám vrátime peniaze či vymeníme za iný.

Ako postupovať pri vrátení alebo reklamáciu tovaru?


Balenie objednávky

Vaše zásielky balíme s maximálnou starostlivosťou do vysokokvalitných recyklovaných kartónových obalov, aby sa počas prepravy nepoškodili. Pre vyššiu ochranu plagátov odporúčame zakúpiť odolný darčekový tubus, ktorý vydrží extrémne zaobchádzanie.Posters.skTvorím si svoj svet

S Posters.sk sme na trhu už od roku 1999 a postupne sme sa stali jedným z najväčších predajcov plagátov, obrazov a licencovaných merchandise darčekov v Česku aj v celej Európe. Máme skladom ohromnú ponuku filmových, herných či športových plagátov všetkých veľkostí aj plný sklad originálnych darčekov pre zarytých fanúšikov Star Wars, Harryho Pottera, komiksov či celej rodiny Warner Bros. Hrnčeky, figúrky, puzzle aj oblečenie sú totiž tým najlepším darčekom pre všetkých bez rozdielu veku či záujmov. Ak si ale fanda skôr interiérového dizajnu, tak aj potom si tu správne! Máme vlastné tlačiarne a tak fototapety, ilustrácie, fotografie či umelecké reprodukcie tlačíme ako na bežiacom páse a dennodenne posielame do viac ako 25 krajín.


© 1999–2024 Europosters, s.r.o. Všetky práva vyhradené.

Top