We noticed you are coming from US. Would you like to continue shopping at Abposters.com?
Objavte najvýhodnejšie akcie tohto týždňa: FILMOVÉ PLAGÁTY zľava -45 % ×

Platba a doprava tovaru

Doprava tovaru

Typ produktu Spôsob dopravyDoba dodania
(pracovné dni)
Celková cena
Skladové produkty (v tubusoch, krabičkách) UPS Kuriér25,30 €
Packeta – Výdajné miesta13,50 €
Slovenská Pošta - Balík na poštu23,90 €
Slovenská pošta - Balík na adresu43,90 €
Fototapeta UPS Kuriér65,30 €
Packeta – Výdajné miesta53,50 €
Slovenská Pošta - Balík na poštu63,90 €
Slovenská pošta - Balík na adresu83,90 €
Zarámované položky UPS Kuriér155,90 €
Slovenská Pošta - Balík na poštu155,90 €
Slovenská pošta - Balík na adresu175,90 €

Spôsob dopravy

Packeta Výdejné miesta

Doručenie

 • Rýchlo a pohodlne - Nečaká vás žiadne preukazovanie totožnosti ani kontrola občianskeho preukazu. Pri prevzatí zásielky na výdajnom mieste stačí oznámiť heslo z SMS alebo mobilnej aplikácie Packeta. Nič viac.
 • Platba v hotovosti aj platobnou kartou - Dobierku za zásielku môžete zaplatiť v hotovosti, bezkontaktne pomocou platobnej karty alebo vopred v našej mobilnej aplikácii Packeta.
 • Predĺženie úložnej doby zásielky - Neviete, čo skôr a lehota pre vyzdvihnutie zásielky sa kráti? Dajte nám vedieť a my vám dobu uloženia zadarmo predĺžime až na 21 dní. Prípadne tak môžete urobiť aj sami v našej mobilnej aplikácii Packeta.
 • Skontrolovať a vrátiť - Priamo na výdajnom mieste môžete rýchlo skontrolovať, či tovar dorazil v poriadku a v prípade potreby môžete zásielku rovno vrátiť.

UPS

Doručenie

 • Deň pred doručením obdržíte e-mail so sledovacími údajmi.
 • Štandardná úložna doba u UPS: 7 dní.

Slovenská pošta "Balík na adresu"

Doručenie

 • V deň odoslania obdržíte e-mail so sledovacími údajmi.
 • Štandardná úložná doba Slovenskej pošty: 18 dní.
 • V prípade nezastihnutia je adresátovi do schránky vložený lístok s informáciami o zásielke.

Slovenská pošta "Osobný odber balíka na pošte"

Doručenie

 • V deň odoslania obdržíte e-mail so sledovacími údajmi.
 • O pripravenosti zásielky na vyzdvihnutie budete informovaní prostredníctvom SMS.
 • Štandardná úložná doba Slovenskej pošty: 18 dní.

V prípade vrátenia či reklamácie tovaru, môžete využiť aj toto zberné miesto, odkiaľ sa potom zásielky hromadne vrátia k nám do skladu. Keď využijete možnosti zberného miesta, uhradíte iba poštovné v rámci vašej krajiny.

Spätnú zásielku na danú adresu je možné poslať akýmkoľvek prepravcom.

FROGMAN s.r.o.
Klientské číslo: 6614
P.O.BOX 901
Detašované pracovisko - Sihoť
911 01 Trenčín
Slovensko

lebo

FROGMAN s.r.o. - depo UPS
Klientské číslo: 6614
Bratislavská 1804
911 05 Trenčín
Slovensko

lebo

FROGMAN s.r.o. - depo DPD
Klientské číslo: 6614
Bratislavská - depo 654
911 05 Trenčín
Slovensko

lebo

FROGMAN s.r.o.  depo 123 Kurier
Klientské číslo: 6614
Gogoľova 18
851 01 Bratislava
Slovensko

Spôsob platby

 • Platba kartou online
 • Google Pay
 • Dobierka - platba prebieha pri prevzatí tovaru od prepravcu.
 • PayPal - Platba prebieha cez zabezpečené rozhranie PayPal (v anglickom jazyku). Všetky odoslané informácie sú bezpečne šifrované. Pre platbu pomocou PayPal je potrebné mať založený PayPal účet alebo platobnú kartu (Visa, Mastercard, American Express) s povolenými platbami cez internet. www.paypal.com
 • Bankový prevod - všetok tovar je možné zaplatiť platobným prevodom na účet číslo: SK59 8330 0000 0022 0118 9670 (Fio banka, BIC: FIOZSKBAXXX). Variabilný symbol sa dozviete po odoslaní objednávky, zároveň Vám bude odoslaný na Váš e-mail. V prípade platby bankovým prevodom je tovar odoslaný až po obdržaní čiastky na náš účet.

Platba kartou = Najrýchlejší spôsob zaplatenia online

Do rozhrania platobnej brány zadáte číslo karty, dátum platnosti a CVC kód - tri čísla, ktoré nájdete v podpisovom prúžku na zadnej strane karty. Všetko je zabezpečené štandardom 3D Secure, a tak budete pravdepodobne požiadaní o zadanie číselného kódu, ktorý dostanete SMSkou od svojej banky.

Podporované karty:

Okamžitá platba prostredníctvom internetového bankovníctva

Platobná brána vás presmeruje do vášho internetového bankovníctva, kam sa prihlásite ako obvykle a tu potvrdíte už pripravený platobný príkaz. Po dokončení platby budete presmerovaní späť do obchodu. Platba je potvrdená okamžite, budeme bez odkladu pokračovať v realizácii objednávky.

Podporované banky:

Kontakty:

ComGate Payments s.r.o.
Sídlo: Bratislava,
Svetlá 1, PSČ 811 02, Slovensko
E-mail: platby-podpora@comgate.cz
Tel:  +420 228 224 267

Reklamácie a vrátenie

Najdôležitejšia pre nás je vaša spokojnosť. V prípade, že tovar nesplní Vaše očakávania, jednoducho nám ho pošlite naspäť a my Vám vrátime peniaze či vymeníme za iný.

Ako postupovať pri vrátení alebo reklamáciu tovaru?

Balenie objednávky

Technológiám pre balenie a distribúciu objednávok venujeme maximálne úsilie. Jedine tak môžeme zaručiť, že obraz príde nepoškodený aj v prípade nešetrného zaobchádzania.

Tovar, ktorý možno bez poškodenia zrolovať, napr. Plagáty a umeleckú tlač menších rozmerov, prepravujeme pomocou kartónového trojhranu. Odporúčame si však prikúpiť odolný tubus na plagát, ktorý možno pretlačiť len za použitia skutočne veľkej sily.

Obrazom na plátne a reprodukciám venujeme osobitnú starostlivosť. Najprv bezpečne obalíme rohy, následne celý obraz prekryjeme igelitovou fóliou a za pomoci izolačných vrstiev vložíme do kartónových obalov.Posters.sk – Tvorím si svoj svet

S Posters.sk sme na trhu už od roku 1999 a postupne sme sa stali jedným z najväčších predajcov plagátov, obrazov a licencovaných merchandise darčekov v Česku aj v celej Európe. Máme skladom ohromnú ponuku filmových, herných či športových plagátov všetkých veľkostí aj plný sklad originálnych darčekov pre zarytých fanúšikov Star Wars, Harryho Pottera, komiksov či celej rodiny Warner Bros. Hrnčeky, figúrky, puzzle aj oblečenie sú totiž tým najlepším darčekom pre všetkých bez rozdielu veku či záujmov. Ak si ale fanda skôr interiérového dizajnu, tak aj potom si tu správne! Máme vlastné tlačiarne a tak fototapety, ilustrácie, fotografie či umelecké reprodukcie tlačíme ako na bežiacom páse a dennodenne posielame do viac ako 25 krajín.


© 1999 – 2022 Europosters. Všetky práva vyhradené.

Top