We noticed you are coming from US. Would you like to continue shopping on Abposters.com?
OBJAVTE najvýhodnejšie AKCIE tohto týždňa: PRÍRODA & KRAJINA - PLAGÁTY zľava 20 % ×

Garancia spokojnosti

365 dní garancia vrátenia peňazí!

Posters. sk ponúka možnosť 100% vrátenia peňazí v priebehu celých 365 dní.


Na vrátenie tovaru máte 365 dní - po celý rok!

Najdôležitejšia je pre nás vaša spokojnosť. Preto sme predĺžili dobu na vrátenie tovaru na 365 dní. Nebojte sa tak nakúpiť. V prípade, že tovar nesplní Vaše očakávania, jednoducho nám ho pošlite naspäť a my Vám vrátime peniaze či vymeníme za iné.

 

Postupy pri vrátení tovaru

1) Poškodenie tovaru počas prepravy

Ak máte podozrenie, že sa tovar poškodil počas prepravy, pošlite nám bezodkladne fotografiu balíku aj poškodeného tovaru na email info@posters.sk. Budeme Vás ihneď kontaktovať späť s informáciami o ďalšom postupe. Email je nutné odoslať do 48 hodín, na neskoršie reklamácie nebude braný ohľad.

 

2) Poškodenie tovaru počas 24 mesiacov od zakúpenia

Poškodil sa Vám tovar napr. Vplyvom slnka? Pošlite nám email aj s fotografiami poškodeného tovaru na info@posters.sk a my Vás budeme kontaktovať späť s informáciami o ďalšom postupe.

 

3) Nespokojnosť s tovarom

Keď sa vám objednaný tovar nebude páčiť, nebude presne ladiť s farbou gauča alebo sa tematicky nebude hodiť do vášho bytu, pošlite nám ho späť a vrátime vám za neho peniaze. Tovar bezpečne zabaľte tak, aby sa pri preprave nepoškodil (ideálne do originálneho obalu) a pošlite ho na adresu uvedenú nižšie.

 

Do balíčka pridajte Vaše meno, číslo objednávky a číslo účtu na ktorý chcete vrátiť peniaze.

Rovnakú informáciu pre istotu pošlite aj na e-mail info@posters.sk.

Peniaze za tovar vám vrátime do 14 dní po obdržaní zásielky.


4) Doručenie chybného tovaru

Bol Vám doručený iný produkt, ako ste si objednali? Zašlite nám fotografiu doručeného tovaru na email info@posters.sk. Budeme Vás ihneď kontaktovať späť s informáciami o ďalšom postupe.

 

5) Chýbajúci tovar

Chýbal v balíku tovar, ktorý ste si objednali? Zašlite nám zoznam chýbajúceho tovaru na info@posters.sk. Budeme Vás ihneď kontaktovať späť s informáciami o ďalšom postupe.


Do emailu vždy uveďte, aké riešenie reklamácie je pre Vás najvýhodnejšie. Na výber máte z dvoch možností:

  • Vrátenie peňazí
  • Výmena tovaru


Ak sa rozhodnete tovar vrátiť do 14 dní, budú Vám vrátené peniaze za tovar + najlacnejšia možnosť dopravy. Po uplynutí 14 dňovej lehoty Vám budú vrátené len peniaze za tovar.

 

Pri tovare na zákazku (tlač vlastných fotografií, tlač fototapiet, rámovanie a produkty Fotolia) nie je možné odstúpiť od zmluvy počas 14 dní ani využiť garanciu 365 dní.

Pre detailnejšie informácie navštívte stránku s našimi obchodnom podmienkami.

 

Kontakt:

Europosters, s.r.o.
Mrač 270
257 21 Mrač
Česká republikaDecorate your life!

S Posters.sk sme na slovenskom trhu od roku 2004 a postupom času sme se stali jedným z najväčších predajcov plagátov, fototapiet, obrazov, obrazových reprodukcií a merchandise predmetov. Rok čo rok rastieme a snažíme sa prispôsobiť našu ponuku Vašim preferenciám. U nás si môžete nechať vytlačiť vlastný plagát, zarámovať fotografie alebo sa na našom blogu obohatiť o veľa informácií zo sveta filmov, seriálov a inšpirovať sa v oblasti bytového dizajnu.

Vydajte sa na cestu našimi stránkami a nájdite presne to, čo Vášmu domovu chýbalo.

© 1999 – 2020 Europosters. Všetky práva vyhradené.

e-mail: info@posters.sk

tel.: +420 777 33 44 55

Pondelok - Piatok
7:00 - 15:00

 

 

Tento web používá k poskytovaniu služieb, personalizácií reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Viac informácií Súhlasím ×
Top