We noticed you are coming from US. Would you like to continue shopping at Abposters.com?
Akcia týždňa: FILMOVÉ PLAGÁTY zľava -40 %

Reklamácie a vrátenie

 

Najdôležitejšia pre nás, je vaša spokojnosť. V prípade, že tovar nesplní Vaše očakávania, jednoducho nám ho pošlite naspäť a my Vám vrátime peniaze či vymeníme za iný.

Nebojte sa využiť náš reklamačný systém alebo postupujte podľa krokov nižšie.


100%
garancia spokojnosti

Ako postupovať pri vrátení alebo reklamáciu tovaru:

V akých situáciách môžete tovar vrátiť?

1) Poškodenie tovaru počas prepravy

Ak máte podozrenie, že sa tovar poškodil počas prepravy, pošlite nám okamžite fotografiu balíku aj poškodeného tovaru na email info@posters.sk. Budeme Vás ihneď kontaktovať naspäť s informáciami o ďalšom postupe. Email je nutné odoslať do 48 hodín, na neskoršie reklamácie nebude braný ohľad. Poškodený tovar nám späť zasielať nemusíte.

 

2) Poškodenie tovaru počas 24 mesiacov od zakúpenia

Poškodil sa Vám tovar napr. vplyvom slnka? Pošlite nám email aj s fotografiami poškodeného tovaru na info@posters.sk a my Vás budeme kontaktovať späť s informáciami o ďalšom postupe. Záručná doba sa nevzťahuje na chyby spôsobené nešetrným zaobchádzaním alebo mechanickým poškodením.

 

3) Nespokojnosť s tovarom

Keď sa vám objednaný tovar nebude páčiť, nebude presne ladiť s farbou gauča alebo tematicky sa nebude hodiť do vášho bytu, pošlite ho naspäť a vrátime vám peniaze. Tovar bezpečne zabaľte tak, aby sa pri preprave nepoškodil (ideálne do originálneho obalu) a pošlite ho na adresu uvedenú nižšie.

Ak sa rozhodnete tovar vrátiť do 14 dní, budú Vám vrátené peniaze za tovar + najlacnejšia možnosť dopravy. Po uplynutí 14 dňovej lehoty Vám budú vrátené peniaze len za tovar. Po uplynutí 14-dňovej lehoty vám môžu byť vrátené len peniaze za tovar, dopravné musíte uhradiť na vaše náklady.

 

4) Doručenie chybného tovaru alebo chýbajúci tovar

Bol Vám doručený iný produkt, ako ste si objednali? Chýbal v balíku tovar, ktorý ste si objednali? Aj tosa môže stať a za to sa samozrejme ospravedlňujeme. Pošlite nám fotografiu doručeného tovaru na email info@posters.sk. Budeme Vás ihneď kontaktovať späť s informáciami o ďalšom postupe.

 

5) Produkt v zlej kvalite?

Dorazil vám produkt v zlej kvalite alebo je doručený obrázok neostrý? Pošlite nám fotografiu doručeného tovaru na email info@posters.sk. Budeme Vás ihneď kontaktovať späť s informáciami o ďalšom postupe.

Ako tovar zabaliť a vrátiť?

Ak posielate tovar naspäť, uistite sa, že je tovar bezpečne zabalený tak, aby sa počas prepravy nepoškodilo. Ideálne použite originálny obal, v ktorom tovar prišiel.

Spoločne s balíčkom nám prosím, pošlite e-mail na info@posters.sk s informáciou, že tovar vraciate. Uveďte vaše meno, číslo objednávky a číslo účtu, na ktorý chcete vrátiť peniaze.

Peniaze za tovar vám vrátime do 14 dní po obdržaní nepoškodenej zásielky späť na náš sklad.

Kam tovar vrátiť?

Tovar viditeľne označte štítkom a zašlite na uvedenú adresu:

Europosters, s.r.o.
Mrač 270
257 21 Mrač
Česká republika

... alebo využite lokálne zberné miesto!

V prípade vrátenia či reklamácie tovaru, môžete využiť aj toto zberné miesto, odkiaľ sa potom zásielky hromadne vrátia k nám do skladu. Keď využijete možnosti zberného miesta, uhradíte iba poštovné v rámci vašej krajiny.

Spätnú zásielku na danú adresu je možné poslať akýmkoľvek prepravcom.

FROGMAN s.r.o.
Klientské číslo: 6614
P.O.BOX 901
Detašované pracovisko - Sihoť
911 01 Trenčín
Slovensko

lebo

FROGMAN s.r.o. - depo UPS
Klientské číslo: 6614
Bratislavská 1804
911 05 Trenčín
Slovensko

lebo

FROGMAN s.r.o.  depo 123 Kurier
Klientské číslo: 6614
Gogoľova 18
851 01 Bratislava
Slovensko

Existujú nejaké výnimky?

Tovar vyrobený na zákazku nie je možné vrátiť. Takýto tovar možné len reklamovať pri očividné chybe tlače či poškodenia z našej strany. Ide o:

  • tlač vlastných fotografií na fotopapier a plátno

  • tlač na želanie na fotopapier, plátno či fototapetu

  • rámovanie na zákazku

Pre detailnejšie informácie navštívte stránku s našimi obchodnými podmienkami.

Formulár ku vrátenie

Pre zjednodušenie procesu reklamácie či vrátenie tovaru, prosíme, využite náš reklamačný formulár. Formulár je možné vyplniť on-line a zaslať e-mailom, alebo ho vyplniť ručne a zaslať spolu s tovarom na vyššie uvedenú adresu.

Stiahnite si náš formulár ku vrátenie tu.
Posters.skTvorím si svoj svet

S Posters.sk sme na trhu už od roku 1999 a postupne sme sa stali jedným z najväčších predajcov plagátov, obrazov a licencovaných merchandise darčekov v Česku aj v celej Európe. Máme skladom ohromnú ponuku filmových, herných či športových plagátov všetkých veľkostí aj plný sklad originálnych darčekov pre zarytých fanúšikov Star Wars, Harryho Pottera, komiksov či celej rodiny Warner Bros. Hrnčeky, figúrky, puzzle aj oblečenie sú totiž tým najlepším darčekom pre všetkých bez rozdielu veku či záujmov. Ak si ale fanda skôr interiérového dizajnu, tak aj potom si tu správne! Máme vlastné tlačiarne a tak fototapety, ilustrácie, fotografie či umelecké reprodukcie tlačíme ako na bežiacom páse a dennodenne posielame do viac ako 25 krajín.


© 1999–2023 Europosters, s.r.o. Všetky práva vyhradené.

Top