We noticed you are coming from US. Would you like to continue shopping on Abposters.com?
Objavte najvýhodnejšie akcie tohto týždňa: OBRAZY NA PLÁTNE zľava -20 % ×

Garancia spokojnosti

Na vrátenie tovaru máte 365 dní - po celý rok!

Najdôležitejšia je pre nás vaša spokojnosť. Preto sme predĺžili dobu na vrátenie tovaru na 365 dní. Nebojte sa tak nakúpiť. V prípade, že tovar nesplní Vaše očakávania, jednoducho nám ho pošlite naspäť a my Vám vrátime peniaze či vymeníme za iné.

Ako postupovať pri vrátení alebo reklamáciu tovaru:

V akých situáciách môžete tovar vrátiť?

1) Poškodenie tovaru počas prepravy

Ak máte podozrenie, že sa tovar poškodil počas prepravy, pošlite nám bezodkladne fotografiu balíku aj poškodeného tovaru na email info@posters.sk. Budeme Vás ihneď kontaktovať späť s informáciami o ďalšom postupe. Email je nutné odoslať do 48 hodín, na neskoršie reklamácie nebude braný ohľad. Poškodený tovar nám späť zasielať nemusíte.


2) Poškodenie tovaru počas 24 mesiacov od zakúpenia

Poškodil sa Vám tovar napr. Vplyvom slnka? Pošlite nám email aj s fotografiami poškodeného tovaru na info@posters.sk a my Vás budeme kontaktovať späť s informáciami o ďalšom postupe. Záručná doba sa nevzťahuje na chyby spôsobené nešetrným zaobchádzaním alebo mechanickým poškodením.


3) Nespokojnosť s tovarom

Keď sa vám objednaný tovar nebude páčiť, nebude presne ladiť s farbou gauča alebo sa tematicky nebude hodiť do vášho bytu, pošlite nám ho späť a vrátime vám za neho peniaze. Tovar bezpečne zabaľte tak, aby sa pri preprave nepoškodil (ideálne do originálneho obalu) a pošlite ho na adresu uvedenú nižšie.

Ak sa rozhodnete tovar vrátiť do 14 dní, budú Vám vrátené peniaze za tovar + najlacnejšia možnosť dopravy. Po uplynutí 14 dňovej lehoty Vám budú vrátené len peniaze za tovar. Po uplynutí 14-dňovej lehoty vám môžu byť vrátené len peniaze za tovar, dopravné musíte uhradiť na vaše náklady.


4) Doručenie chybného tovaru lebo chýbajúci tovar

Bol Vám doručený iný produkt, ako ste si objednali? Chýbal v balíku tovar, ktorý ste si objednali? To sa môže stať a za to sa samozrejme ospravedlňujeme. Zašlite nám fotografiu doručeného tovaru na email info@posters.sk. Budeme Vás ihneď kontaktovať späť s informáciami o ďalšom postupe.

Ako tovar zabaliť a vrátiť?

Ak posielate tovar späť, uistite sa, že je tovar bezpečne zabalený tak, aby sa počas prepravy nepoškodilo. Ideálne využite originálny obal, ktorý prišiel s tovarom.

  1. Spoločne s balíčkom nám prosím, pošlite e-mail na info@posters.sk s informáciou, že tovar vraciate. Uveďte vaše meno, číslo objednávky a číslo účtu, na ktorý chcete vrátiť peniaze.

Peniaze za tovar vám vrátime do 14 dní po obdržaní nepoškodené zásielky späť na náš sklad.

Kam tovar vrátiť?

Tovar viditeľne označte štítkom a zašlite na uvedenú adresu:

Europosters, s.r.o.
Mrač 270
257 21 Mrač
Česká republika

Existujú nejaké výnimky?

Tovar vyrobený na zákazku nie je možné vrátiť. Takýto tovar možné len reklamovať pri očividné chybe tlače či poškodenia z našej strany. Ide o:

  • tlač vlastných fotografií na fotopapier a plátno

  • tlač na želanie na fotopapier, plátno či fototapetu

  • rámovanie na zákazku

Pre detailnejšie informácie navštívte stránku s našimi obchodnom podmienkami.
Decorate your life!

S Posters.sk sme na trhu už od roku 1999 a postupom času sme sa stali jedným z najväčších predajcov plagátov, fototapiet a obrazov na stenu. V súčasnej dobe spolupracujeme s maliari, fotografmi a grafickými dizajnérmi z celej Európy. V našej ponuke nájdete nádherné obrazové reprodukcie známych umelcov, ale aj predstaviteľov súčasného umenia, ktorí ešte neboli objavení. Radi vám vytlačíme aj vlastné fotografie a na vaše želanie zarámujeme do kvalitných rámov! Bytový dizajn priamo milujeme, ale nezabúdame ani na geekov a milovníkov hudby, pre ktorých neustále rozširujeme ponuku filmových a hudobných plagátov, hrnčekov, figúrok, tričiek a iných licencovaných merchandise darčekov.


© 1999 – 2020 Europosters. Všetky práva vyhradené.

 

Tento web používa súbory cookie. Ak budete aj naďalej využívať naše služby, predpokladáme, že s používaním súborov cookie súhlasíte. Viac informácií Súhlasím ×
Top