We noticed you are coming from US. Would you like to continue shopping at Abposters.com?
-20 % na plagáty a tlače ZÍSKAŤ ZĽAVOVÝ KÓD

Pre B2B partnerov

Staňte sa naším B2B partnerom

Radi by ste rozšírili vašu ponuku o nové produkty, ktoré prilákajú milovníkov filmov, hudby a počítačových hier? Doprajte svojim zákazníkom tie najlepšie plagáty a ďalšie licencované darčeky priamo od profesionálov!

3 hlavné dôvody prečo spolupracovať práve s Posters.sk:


1

ATRAKTÍVNE A LICENCOVANÉ DESIGNY

2

KVALITNÝ PRODUKT A VÝHODNÁ MARŽA

3

CROSS-SELLING A UPSELLING MOŽNOSTI

 

 

1. Atraktívne a licencované designy

Plagáty sú neustále žiadaným tovarom. Dávame si záležať na aktuálnosti dizajnov. Rovnako sme vlastníkmi licencií Warner Bros., vďaka ktorým máme priestor tvoriť si vlastné dizajny. Medzi naše najpredávanejšie plagáty patria nesmrtelné klasiky ako Harry Potter, Star Wars či komiksoví hrdinovia od Marvel a DC Comics
Chcete mať v ponuke iný motív či dizajn? Nie je to žiadny problém, priospôsobíme sa vašim požiadavkám. Dajte nám vedieť a, my dizajn pripravíme a vytlačíme.


2. Kvalitný produkt a výhodná marža

Ročne obslúžime viac než 500 000 zákazníkov a 100 kamenných predajní. Na základe toho vieme, čo sa zákazníkom páči a čo nakupujú. Tomu prispôsobujeme výber motívov a návrh podmienok pre našich partnerov tak, aby bol každý z nich spokojný a rád sa k nám vracal. Plagáty tlačíme najmodernejšou technológiou a je to naozaj vidieť! Vaši zákazníci určite ocenia aj to, že plagáty sú ručne balené v darčekovom tubuse. Našou prioritou je doručiť plagáty bezpečne a v čo najvyššej kvalite


3. Cross-selling a upselling možnosti

Ponúkame širokú škálu dekoratívnych produktov, čo vám umožnuje využiť cross-selling a upselling stratégie. Ako B2B partner môžete navrhovať doplnkové produkty a pridávať hodnotu ku každému nákupu zákazníka. To vám pomôže zvýšiť priemernú hodnotu objednávky a generovať vyššie tržby.

 

Stiahnite si celú našu brožúru vo formáte PDF tu.

Pre viac informácií nás kontaktujte na sales@europosters.eu a spoločne niečo vymyslíme!


Kontakt:

Alebo nám zanechajte správu a my sa ozveme naspäť:


Posters.skTvorím si svoj svet

S Posters.sk sme na trhu už od roku 1999 a postupne sme sa stali jedným z najväčších predajcov plagátov, obrazov a licencovaných merchandise darčekov v Česku aj v celej Európe. Máme skladom ohromnú ponuku filmových, herných či športových plagátov všetkých veľkostí aj plný sklad originálnych darčekov pre zarytých fanúšikov Star Wars, Harryho Pottera, komiksov či celej rodiny Warner Bros. Hrnčeky, figúrky, puzzle aj oblečenie sú totiž tým najlepším darčekom pre všetkých bez rozdielu veku či záujmov. Ak si ale fanda skôr interiérového dizajnu, tak aj potom si tu správne! Máme vlastné tlačiarne a tak fototapety, ilustrácie, fotografie či umelecké reprodukcie tlačíme ako na bežiacom páse a dennodenne posielame do viac ako 25 krajín.


© 1999–2024 Europosters, s.r.o. Všetky práva vyhradené.

Top