We noticed you are coming from US. Would you like to continue shopping at Abposters.com?
Objavte najvýhodnejšie akcie tohto týždňa: FANTASY & SCI-FI zľava -40 % ×

Viacdielne obrazy - Plagáty

Vedeli ste, že všetky tieto motívy si môžete nechať vytlačiť na fotopapier, ako obraz na plátne (jednodielny aj viacdielny), ako fototapetu či samolepku na nábytok či dvere? Skúste a uvidíte!


Viacdielne obrazy sú praktickým a skvele vyzerajúcim riešením výzdoby interiéru, ktoré vás len tak neomrzia! Tlačíme ich na kvalitné maliarske plátno vo veľkostiach od 60 x 40 cm až do 120 x 80 cm, takže sa hodia do menších i priestornejších bytov. Akýkoľvek motív, ktorý si u nás vyberiete, vám rozdelíme na tri časti a dáme mu tak nový rozmer. Obzvlášť dobre v tomto prevedení vyzerajú krajiny! Prestaňte sa stresovať tým, či sa vami vybrané kúsky na stene k sebe hodia, viacdielne obrazy sú vždy trefa do čierneho aj vášho vkusu!Posters.sk – Tvorím si svoj svet

S Posters.sk sme na trhu už od roku 1999 a postupne sme sa stali jedným z najväčších predajcov plagátov, obrazov a licencovaných merchandise darčekov v Česku aj v celej Európe. Máme skladom ohromnú ponuku filmových, herných či športových plagátov všetkých veľkostí aj plný sklad originálnych darčekov pre zarytých fanúšikov Star Wars, Harryho Pottera, komiksov či celej rodiny Warner Bros. Hrnčeky, figúrky, puzzle aj oblečenie sú totiž tým najlepším darčekom pre všetkých bez rozdielu veku či záujmov. Ak si ale fanda skôr interiérového dizajnu, tak aj potom si tu správne! Máme vlastné tlačiarne a tak fototapety, ilustrácie, fotografie či umelecké reprodukcie tlačíme ako na bežiacom páse a dennodenne posielame do viac ako 25 krajín.


© 1999 – 2022 Europosters. Všetky práva vyhradené.

Top