We noticed you are coming from US. Would you like to continue shopping at Abposters.com?
Akcia týždňa: VÝPREDAJ zľava -70 % ×

Tipy na darčeky pre deti

28. 11. 2019

Deti si väčšinou presne vypýtajú, čo chcú. Niektoré sú avšak buď trošku tichšie, skromné, alebo nerozhodnejšie, a tak neviete, čo by ste im už mohli dať.  Aby sme vám v tomto trošku pomohli, pripravili sme si pre vás niekoľko tipov, ako potešiť tie vaše najväčšie poklady.

 

Pre bábätká (0-5 rokov)

 1. Niečo do izbičky: Vytvorte ich vlastný svet. Sami ich najlepšie poznáte, či majú najradšej Hallo Kitty, My Little Pony, Peppa Pig, alebo živé zvieratká. Keď si toto premyslíte, tak potom je to už jednoduché – vyberte pre nich nejakú peknú tapetu, plagát alebo obraz. A pre malých umelcov máme dokonca túto vyfarbovaciu tapetu. Po prvýkrát aspoň nebudete zúriť, keď počarbú steny 😅.
 2. Pohárik: Nech majú aj oni radosť z toho, že už nemusia piť len z fľašky. Kúpte im nejaký pekný pohárik, napríklad s Mickey Mousom, vďaka ktorému ich už od malička naučíte dodržiavať pitný režím. Dobrým nápadom môže byť aj tento Harry Potter držiak na vajíčko. 🥚⚡️
 3. Nejakú drobnosť: Už ste počuli frázu „najlepšie je tešiť sa z maličkostí“? Tak pre týchto drobných ľudíkov to platí 100 percentne! Navyše keď je to spojené s ich obľúbenou rozprávkovou postavičkou. Potešte ich nálepkami, zápisnikmi, farbičkami či odznakmi, ktorými si môžu dokrášľovať ich už určite celkom tvorivé diela. Alebo tieto Mickey Mouse batohy, ktoré určite budú chcieť ukázať všetkým svojim kamarátom v škôlke.

 

DO KOLEKCIE BÁBÄTKÁ

 

 

Pre deti (6-12 rokov)

 1. FROZEN: Asi každé dieťa v tomto veku bude chcieť vidieť Frozen 2. Môžte im DVD alebo lístky do kina zabaliť do darčeku. A keby ste chceli urobiť ešte niečo extra, tak neváhajte siahnuť po nejakých našich Frozen produktoch. Nájdete všeličo: plagáty, hrnčeky, zošity, perá, odznaky… no myslím, že ani Elsa by nedokázala zamraziť také horúce a šťastné srdiečko, ako bude to vaších detí, keď im nejaký takýto darček ukážete ❄️
 2. Niečo pekné do izbičky: Zariaďte im peknú izbičku, aby sa v nej cítili dobre, keď po škole privedú domov aj nejakých kamarátov. Keď ich chcete podvedome aj vzdelávať alebo v nich horí túžba rozumieť svetu naokolo, poveste im na stenu nejaký z našich náučných plagátov. Tanto s mapou Európy je napríklad veľmi populárny.
 3. Niečo do školy: Toto poznáme všetci, akonáhle dáme deťom niečo nové, chvíľu sa o to starajú, ale po týždni je to už pokazené, alebo zabudnuté. No keď im do školy dáte tašku, fľašku, zošit, či písacie potreby, ktoré budú naozaj milovať, toto by sa mohlo zmeniť! Uvidíte, ako si ich budú sami od seba strážiť a pestovať. Plus pre deti, ktoré majú problémom s pozornosťou v škole, môže byť nejaký pekný zošit navyše extra motivácia na prepisovanie vecí z tabule. 😊
 4. Misku alebo hrnček: Väčšine detí sa moc nechce jesť ani piť. Hlavne teda ak sa jedná o zdravé veci ako je brokolica a špenát. Kúpte im preto misku  alebo pohárik s nejakým ich obľúbeným hrdinom. Tip od nás: Jedálenský set Spiderman s dvoma taniermi, miskou a pohárom 🕸🕷.
 5. Nejakú drobnosť: Aj v tomto veku sa potešia odznakom, nálepkám, či kľúčenkám. Aby si ako Dudly Dursley mohli napočítať čo najviac darčekov, pribaľte im napríklad niektorú z týchto milých Harry Potter Chibi kľúčeniek.
 6. Čarodejnícky prútik z filmu Fantastické zvery: V dnešnej dobe treba deti podporovať nech sa hrajú čo najviac offline. Najlepšie je, ak si hru musia dokonca sami vymyslieť. S týmto čarodejníckym prútikom budú určite celé dni len behať po vonku, uvidíte. 

 

DO KOLEKCIE DETI

 

 

Pre tínedžerov (13-19 rokov) 

 1. Plagát: Viete akého interpreta má najradšej? Aký film/ televízny seriál? Alebo o akom mieste sníva? Kúpte mu nejaký plagát! Môže si ho zavestiť na stenu, dvere izby, či dokonca na dvierka skrinky v škole. 
 2. To-go Cup alebo fľašku: Už to nie je úplne najnovší trend, ale stále dokáže plno ľudí potešiť. Či už chcete aby boli viac ekologickí a nekupovali si stále nové fľaše na vodu alebo majú problém s dodržiavaním pitného režímu a nový pohárik či fľaša by ich mohla motivovať – určite by sa potešili. A hrnčekov nikdy nie je dosť. Náš tip: playstation hrnček pre gamerov alebo Marvel hrnček.
 3. Plátenú tašku alebo baťoh: Zase niečo, čo využijú a zároveň ich to poteší. Látkové batohy, či tašky cez rameno sú naozaj výborným nápadom pre všetkých študentov. 
 4. Zošit: Tie sa míňajú skoro rýchlejšie, ako čokoláda! Ak majú napríklad horšie známky a vy by ste ich chceli namotivovať, aby si písali viac poznámok, potom je nový super zošit tá správna cesta. 🙃 Ale aj keď si práveže milujú písať krásne poznámky. Najlepšie na tomto darčeku je, že sa dá vždy vymyslieť 10 ďalších spôsobov, na čo sa ho dá použiť. Náš tip: Stranger things zošit.
 5. Stieraciu mapuPodporujte ich sny! Majú radi cestovať? Chceli by prejsť celým svetom? Kúpte im stieraciu mapu. Na stene to vyzerá veľmi pekne a postupné vyškrabkávanie je  dosť uspokojujúce. 

 

DO KOLEKCIE TÍNEDŽERI

 

 

Hocičo však deťom vyberiete, najviac potrebujú lásku.

Trávte s nimi čas 🖤

 

No dúfame, že toto aspoň trošku pomohlo a želáme veľa šťastia s výberom!

 

DO KOLEKCIE DARČEKY PRE DETI

Vesna

Movies and design enthusiast who believes that despite the rules, her Patronus would be Joey Tribbiani or a giant coffee mug.Posters.skTvorím si svoj svet

S Posters.sk sme na trhu už od roku 1999 a postupne sme sa stali jedným z najväčších predajcov plagátov, obrazov a licencovaných merchandise darčekov v Česku aj v celej Európe. Máme skladom ohromnú ponuku filmových, herných či športových plagátov všetkých veľkostí aj plný sklad originálnych darčekov pre zarytých fanúšikov Star Wars, Harryho Pottera, komiksov či celej rodiny Warner Bros. Hrnčeky, figúrky, puzzle aj oblečenie sú totiž tým najlepším darčekom pre všetkých bez rozdielu veku či záujmov. Ak si ale fanda skôr interiérového dizajnu, tak aj potom si tu správne! Máme vlastné tlačiarne a tak fototapety, ilustrácie, fotografie či umelecké reprodukcie tlačíme ako na bežiacom páse a dennodenne posielame do viac ako 25 krajín.


© 1999–2023 Europosters, s.r.o. Všetky práva vyhradené.

Top