We noticed you are coming from US. Would you like to continue shopping on Abposters.com?
Objavte najvýhodnejšie akcie tohto týždňa: PLECHOVÉ CEDULE zľava -15 % ×

Kalendáre 2021

Kalendár 2021 Hrvy -50 %
Hrvy 13,99 € 7,00 € Skladom!
30×42 cm · Kalendár 2021
Kalendár 2021 Olly Murs -50 %
Olly Murs 13,99 € 7,00 € Skladom!
30×42 cm · Kalendár 2021

Majte svoj čas pod kontrolou! Pri pohľade na náš nástenný kalendár budete mať vždy jasný prehľad o každom dni a pri tom sa môžete každý mesiac baviť vtipnými a veselými motívmi alebo rozjímať nad krásou prírody, miest a ďalších dych vyrážajúcich záberov. Veríme, že si z našej širokej ponuky vyberiete ten, vďaka ktorému neprídete na žiadnu schôdzku neskoro! Je jedno, či si prajete tráviť dni v spoločnosti streetartových diel Banksyho alebo kráľa popu Elvisa Presleyho, pretože máme  kalendára pre každý vkus. Stačí si vybrať!Decorate your life!

S Posters.sk sme na trhu už od roku 1999 a postupom času sme sa stali jedným z najväčších predajcov plagátov, fototapiet a obrazov na stenu. V súčasnej dobe spolupracujeme s maliari, fotografmi a grafickými dizajnérmi z celej Európy. V našej ponuke nájdete nádherné obrazové reprodukcie známych umelcov, ale aj predstaviteľov súčasného umenia, ktorí ešte neboli objavení. Radi vám vytlačíme aj vlastné fotografie a na vaše želanie zarámujeme do kvalitných rámov! Bytový dizajn priamo milujeme, ale nezabúdame ani na geekov a milovníkov hudby, pre ktorých neustále rozširujeme ponuku filmových a hudobných plagátov, hrnčekov, figúrok, tričiek a iných licencovaných merchandise darčekov.


© 1999 – 2021 Europosters. Všetky práva vyhradené.

Tento web používa súbory cookie. Ak budete aj naďalej využívať naše služby, predpokladáme, že s používaním súborov cookie súhlasíte. Viac informácií Súhlasím ×