We noticed you are coming from US. Would you like to continue shopping on Abposters.com?
Objavte najvýhodnejšie akcie tohto týždňa: MARVEL zľava -20 % ×

Tipy na darčeky pre ženy

19. 11. 2019

Opäť sa blížia Vianoce a k tomu práve prebiaha Black Friday. Ideálny čas na vymýšľanie darčekov! Niekedy je to úplne jednoduché, a presne vieme, čo komu dať, ale niekedy sa proste zasekneme. Preto sme pre vás pripravili pár tipov, ako potešiť väčšinu ľudí na svete – ženy 😂🤷🏼‍♀️.

Jedna dôležitá všeobecná pravda

Hneď na úvod je dobré niečo poznamenať. Ak neviete vymysieť niečo väčšie, alebo sa bojíte riskovať s niečím drahším, čo by sa jej nemuselo páčiť – urobte jej darčekový balíček plný rôzných vecí, ktoré má rada. Niektoré totiž i tak nemáme čas si kupovať všetky, častokrát aj potrebné, drobnosti. 

 

 

Keď viete, že má rada nejaký seriál, film, hudobnú skupinu, či videohru.

 1. Hrnček, fľaša alebo termoska: Už to nie je úplne najnovší trend, ale stále dokáže plno ľudí potešiť. Či už chce byť viac ekologická a nekupovať si stále nové fľaše na vodu, prípadne to-go poháriky na kávu, alebo má problém s dodržiavaním pitného režímu a nový pohárik či fľaša by ju mohla motivovať – určite by sa potešila. A hrnčekov nikdy nie je dosť. Náš tip: Eko hrnček Huskup, štýlový Stark hrček na kapučínko alebo tento zlatý Groot pohárik od Marvel.
 2. Tričko, či mikina: Niektoré dievčatá napríklad milujú jednoduchý štýl obliekania, keď si môžu dať iba nejaké rifle a k nim biele či čierne tričko s nejakou super potlačou. Napríklad s krásnym kúzlom Expecto Patronum z Harry Pottera! 👆🏼
 3. Plagátvýborný nápad pre tú, ktorá má v izbe nejaké veľké prázdne miesta, alebo nejakú škaredú skriňu/škvrnu, ktorú chce prekryť 😅. Tip od nás: plagát Daddy’s Lil Monster zo Suicide Squad.
 4. Plátená taška: Nová obľúbená plátenka? Tých nikdy nie je dosť. My odporúčame túto svetlejšiu, s logom Central Perku z Priateľov, či tmavšiu „Iron Maiden“
 5. A keď ste si veľmi istý, tak môže rovno kúpiť darčekovú sadu! Tip od nás: Sada Záškodnícka mapa s hrnčekom, podtáckou a kľúčenkou z Harry Pottera.

 

DO KOLEKCIE DARČEKY & MERCH

Keď jej chcete dať niečo viac osobné:

Na mobile máme tisíce fotiek, ale zavesiť na stenu nejakú, na ktorej sa nám podarilo zachytiť nejaký jedinečný moment, má úplne iné čaro. Spoločná fotografia vie krásne vyjadriť, ako máte túto osobu radi a ako si vážite chvíle spolu. U nás si ich viete vytlačiť v rôznych formátoch na fotopapier, aj na plátno.

 

 

Keď viete, že rada cestuje

 1. Stieracia mapa: Na zaznamenávanie, kde všade bola, úplne ideálne! Plus na stene to vyzerá veľmi pekne a postupné vyškrabkávanie je  dosť uspokojujúce. 
 2. Zarámované fotky z ciestMôžte napríklad vytlačiť krásnu fotografiu z minulých ciest. Alebo dať vo fotoshope viac fotografii dokopy v podobe koláže, mindmapy, či časovej osy aj s pridanými šípkami a komentármi, a vytlačiť na väčší fotopapier alebo plátno.
 3. Inšpiratívne miesta na steneViete, že sa už dlho chystá ísť na Machu Picchu alebo do New Yorku? Potom jej môžte dať napríklad zarámovaný plagát alebo sklenený obraz práve s týmto miestom. Alebo s mapou! Možno to bude práve ten posledný impulz, ktorý ju tam namotivuje konečne ísť. 
 4. Puzdra na karty: vždy veľa lístkov, veľa kartičiek… Navyše nie všade sa nám chce vláčiť obrovskú peňaženku. Na diskotéku alebo na karty, ktoré nemusíme používať každodenne, úplne poslúži aj jednoduchý obal na platobné karty.

Keď viete, že si rada vychutnáva každodenné maličkosti:

 1. Čajová sada: Nejaká vkusná designová sada, je určite dobrým tipom  pre babičky, maminky alebo aj romantickejšie priateľky. Náš tip: Čajová sada od Sam toft 👇🏼
 2. Niečo do kuchyne: Misky aj poháre sa často rozbíjajú. Na druhej strane, väčšina sa na jedlo teší a nepotrebuje nejakú extra motiváciu, ale napríklad raňajkovať sa nám všetkým nechce. Preto odporúčame nejakú milú misku na ranné cereálie a kašu. 🥣
 3. Stavebnice, hry: Má radosť zo spoločne stráveného času, či je rozhovor, alebo nejaká zábavná činnosť v teple domova? Má rada relaxovať pri činnostiach, kde nemusí rozmýšľať tým istým spôsobom ako po celý deň a zároveň nechce celé dni len prespať? Kúpte jej nejaké unikátne puzzle, alebo spoločenskú hru. 

 

 

Keď viete, že v papiernictve by najradšej strávila celé dni:

„Milujem diáre, zvýrazňovačky, perá, to-do listy a vôbec všetko, čo mi dodáva falošnú ilúziu o tom, že si dávam svoj život do poriadku.“ – Sarkastická žena

 1. ZošitTie sa míňajú skoro rýchlejšie, ako čokoláda! Porozmýšľajte, aký by sa jej najviac hodil na nový denníček, pamätníček, zážitkovniček, či akýkoľvek -íček. Najlepšie na tomto darčeku je, že sa dá vždy vymyslieť 10 ďalších spôsobov, na čo sa ho dá použiť. Náš tip: Stranger things zošit.
 2. Písacie potreby, či peračník: Motivácia viac si písať poznámky? Vec, vďaka ktorej si na vás spomenú aj počas dlhých hodín v škole alebo práci? V každom prípade, dobrá voľba!
 3. Vymaľovánky, nálepky: Vymaľovánky sú pre niektoré to výborným spôsobom relaxácie. Nálepky zase vedia oživiť každý denníček, diár , či zošit. Toto možno samo o sebe nie je veľký darček, ale keď to dáte do darčekového balíka spolu s inými dobre cielenými drobnosťami, môžete trafiť do čierneho hneď niekoľkokrát.

Keď sa práve niekam nasťahovala 🏠

 1. Obraz, či plagát na stenu: Pri sťahovaní sú dôležitejšie investície hlavne do nábytku a na interiérové doplnky častokrát už nezostávajú peniažky. Keď aspoň trošku viete, do akého štýlu zariaďuje nové bývanie alebo poznáte jej oblúbeného umelca, neváhajte siahnuť po naších obrazov na plátne, či obrazových reprodukcií. Náš tip: prezrite si kategóriu Najobľúbenejšie.
 2. RohožkaSychravé počasie, veľa blata, veľa mokra. Na toto je riešením rohožka! Tipy od nás: Triediaci klobúk z Harry Pottera, alebo Bend-the-Knee z Game of Thrones.
 3. KľúčenkaNeviem ako vy, ale ja napríklad nikdy neviem nájsť kľúče. Pomôcť môže aj zaujímavá kľúčenka. Nemusí byť veľmi ťažká, stačí len, aby upútala trošku zrak alebo hmat 😅.
 4. Magnetka: Niečo zaujímavé na chladničku či radiator? Náš tip: Darth Vader zo Star Wars.

 

 

Dúfame, že toto aspoň trošku pomohlo a želáme veľa šťastia s výberom!

 

DO KOLEKCIE DARČEKY PRE ŽENY

Vesna

Movies and design enthusiast who believes that despite the rules, her Patronus would be Joey Tribbiani or a giant coffee mug.Decorate your life!

S Posters.sk sme na trhu už od roku 1999 a postupom času sme sa stali jedným z najväčších predajcov plagátov, fototapiet a obrazov na stenu. V súčasnej dobe spolupracujeme s maliari, fotografmi a grafickými dizajnérmi z celej Európy. V našej ponuke nájdete nádherné obrazové reprodukcie známych umelcov, ale aj predstaviteľov súčasného umenia, ktorí ešte neboli objavení. Radi vám vytlačíme aj vlastné fotografie a na vaše želanie zarámujeme do kvalitných rámov! Bytový dizajn priamo milujeme, ale nezabúdame ani na geekov a milovníkov hudby, pre ktorých neustále rozširujeme ponuku filmových a hudobných plagátov, hrnčekov, figúrok, tričiek a iných licencovaných merchandise darčekov.


© 1999 – 2020 Europosters. Všetky práva vyhradené.

 

Tento web používa súbory cookie. Ak budete aj naďalej využívať naše služby, predpokladáme, že s používaním súborov cookie súhlasíte. Viac informácií Súhlasím ×
Top