We noticed you are coming from US. Would you like to continue shopping on Abposters.com?
Objavte najvýhodnejšie akcie tohto týždňa: PLECHOVÉ CEDULE zľava -15 % ×

Eko Hrnčeky - Huskup

Nájdené: 2

Sme hrdým distribútorom hrnčekov s názvom Huskup - ekologické hrnčeky vyrobené z ryžovej šupky a nie z plastu. Ryžová šupka je obal, ktorý chráni ryžové zrná, je to prírodný robustný materiál, ktorý sa bežne spaľuje na poliach, čo môže spôsobovať znečistenie. Použitie šupky na výrobu Huskup hrnčekov predstavuje zabránenie tomuto znečisteniu a zároveň výrobu ekologických hrnčekov bez obsahu škodlivých prvkov, ktoré bežný plast obsahuje (melamín, BPA, toxíny). S Huskupom sa tieto prvky do vášho drinku viac nedostanú! Môžete si v ňom dokonca bezpečne zohriať svoj drink v mikrovlnnej rúre a tiež ho umyť v umývačke riadu. Navyše, súčasťou štýlového balenia Huskupu je aj silikónový prúžok, vďaka ktorému môžete držať svoj hrnček v rukách aj vtedy, ak je váš drink príliš horúci, bez rizika popálenia.Decorate your life!

S Posters.sk sme na trhu už od roku 1999 a postupom času sme sa stali jedným z najväčších predajcov plagátov, fototapiet a obrazov na stenu. V súčasnej dobe spolupracujeme s maliari, fotografmi a grafickými dizajnérmi z celej Európy. V našej ponuke nájdete nádherné obrazové reprodukcie známych umelcov, ale aj predstaviteľov súčasného umenia, ktorí ešte neboli objavení. Radi vám vytlačíme aj vlastné fotografie a na vaše želanie zarámujeme do kvalitných rámov! Bytový dizajn priamo milujeme, ale nezabúdame ani na geekov a milovníkov hudby, pre ktorých neustále rozširujeme ponuku filmových a hudobných plagátov, hrnčekov, figúrok, tričiek a iných licencovaných merchandise darčekov.


© 1999 – 2021 Europosters. Všetky práva vyhradené.

Tento web používa súbory cookie. Ak budete aj naďalej využívať naše služby, predpokladáme, že s používaním súborov cookie súhlasíte. Viac informácií Súhlasím ×
Top