We noticed you are coming from US. Would you like to continue shopping at Abposters.com?
Objavte najvýhodnejšie akcie tohto týždňa: FANTASY & SCI-FI zľava -40 % ×

Zima

07. 01. 2020

Zimným slnovratom sme sa presunuli do ďalšieho krásneho obdobia. Obdobia, kedy dedo Mrázik klope na dvere a naše aktivity sa presúvajú skôr dovnútra než von. A pretože sa trávi väčšina času doma, je potrebné si svoj interiér poriadne oživiť a kochať sa zimnou krásou pekne z tepla domova.

 

V dvoch sa ťahá lepšie

Najlepším spôsobom, ako sa v tomto zimnom čase zahriať a zabaviť, je tráviť čas s vašimi najbližšími. Nič nie je na svete krajšie, ako keď viete, že pri vás pri akomkoľvek probléme niekto stojí! Nájdite si preto viac času na svojich milovaných a zahrajte sa zasmejte a s nimi častejšie. My sme sa nechali inšpirovať a pripravili novú kolekciu s názvom „Together“!

 

 

Frozen v detskej izbe

Ako dostať zimné motívy do detskej izby? Odpoveďou je rozhodne Frozen! Táto rozprávka o ľadovom kráľovstve a prekrásnych princeznách si našla miesto v detských srdciach! A nie iba v tých detských… 😊

 

 

Zimná príroda

Plagáty či obrazy zimnej prírody slušia každému interiéru. Aj keď zima a zimné motívy nezahrejú, pohľad na zasneženú krajinu a lesy potešia oko kohokoľvek z nás. Keď príroda ukáže svoju moc a prikryje prírodu bielou prikrývkou, tak obraz tejto krásy padne do každého interiéru. Nech už sa jedná o minimalistický, moderný, či farebný štýl domova.

 

 

DO KOLEKCIE WINTER WONDERLAND

Dušan

Former gamer and a recovering World of Warcraft/Overwatch addict, fan of dark movie characters and historical TV shows.Posters.sk – Tvorím si svoj svet

S Posters.sk sme na trhu už od roku 1999 a postupne sme sa stali jedným z najväčších predajcov plagátov, obrazov a licencovaných merchandise darčekov v Česku aj v celej Európe. Máme skladom ohromnú ponuku filmových, herných či športových plagátov všetkých veľkostí aj plný sklad originálnych darčekov pre zarytých fanúšikov Star Wars, Harryho Pottera, komiksov či celej rodiny Warner Bros. Hrnčeky, figúrky, puzzle aj oblečenie sú totiž tým najlepším darčekom pre všetkých bez rozdielu veku či záujmov. Ak si ale fanda skôr interiérového dizajnu, tak aj potom si tu správne! Máme vlastné tlačiarne a tak fototapety, ilustrácie, fotografie či umelecké reprodukcie tlačíme ako na bežiacom páse a dennodenne posielame do viac ako 25 krajín.


© 1999 – 2022 Europosters. Všetky práva vyhradené.

Top