We noticed you are coming from US. Would you like to continue shopping on Abposters.com?
Objavte najvýhodnejšie akcie tohto týždňa: MARVEL zľava -20 % ×

Zima

07. 01. 2020

Zimným slnovratom sme sa presunuli do ďalšieho krásneho obdobia. Obdobia, kedy dedo Mrázik klope na dvere a naše aktivity sa presúvajú skôr dovnútra než von. A pretože sa trávi väčšina času doma, je potrebné si svoj interiér poriadne oživiť a kochať sa zimnou krásou pekne z tepla domova.

 

V dvoch sa ťahá lepšie

Najlepším spôsobom, ako sa v tomto zimnom čase zahriať a zabaviť, je tráviť čas s vašimi najbližšími. Nič nie je na svete krajšie, ako keď viete, že pri vás pri akomkoľvek probléme niekto stojí! Nájdite si preto viac času na svojich milovaných a zahrajte sa zasmejte a s nimi častejšie. My sme sa nechali inšpirovať a pripravili novú kolekciu s názvom „Together“!

 

 

Frozen v detskej izbe

Ako dostať zimné motívy do detskej izby? Odpoveďou je rozhodne Frozen! Táto rozprávka o ľadovom kráľovstve a prekrásnych princeznách si našla miesto v detských srdciach! A nie iba v tých detských… 😊

 

 

Zimná príroda

Plagáty či obrazy zimnej prírody slušia každému interiéru. Aj keď zima a zimné motívy nezahrejú, pohľad na zasneženú krajinu a lesy potešia oko kohokoľvek z nás. Keď príroda ukáže svoju moc a prikryje prírodu bielou prikrývkou, tak obraz tejto krásy padne do každého interiéru. Nech už sa jedná o minimalistický, moderný, či farebný štýl domova.

 

 

DO KOLEKCIE WINTER WONDERLAND

Dušan

Former gamer and a recovering World of Warcraft/Overwatch addict, fan of dark movie characters and historical TV shows.Decorate your life!

S Posters.sk sme na trhu už od roku 1999 a postupom času sme sa stali jedným z najväčších predajcov plagátov, fototapiet a obrazov na stenu. V súčasnej dobe spolupracujeme s maliari, fotografmi a grafickými dizajnérmi z celej Európy. V našej ponuke nájdete nádherné obrazové reprodukcie známych umelcov, ale aj predstaviteľov súčasného umenia, ktorí ešte neboli objavení. Radi vám vytlačíme aj vlastné fotografie a na vaše želanie zarámujeme do kvalitných rámov! Bytový dizajn priamo milujeme, ale nezabúdame ani na geekov a milovníkov hudby, pre ktorých neustále rozširujeme ponuku filmových a hudobných plagátov, hrnčekov, figúrok, tričiek a iných licencovaných merchandise darčekov.


© 1999 – 2020 Europosters. Všetky práva vyhradené.

 

Tento web používa súbory cookie. Ak budete aj naďalej využívať naše služby, predpokladáme, že s používaním súborov cookie súhlasíte. Viac informácií Súhlasím ×
Top