We noticed you are coming from US. Would you like to continue shopping on Abposters.com?
Objavte najvýhodnejšie akcie tohto týždňa: MARVEL zľava -20 % ×

Strážcovia Galaxie - Hrnčeky, Plagáty, Obrazy

Nech sa deje čo sa deje, každý z nás je trochu Groot. Rovnako ako soundtrack z Awesome mixu aj produkty z rady Strážcovia Galaxie sú už teraz nestarnúcou klasikou: vkusné, ako dobré retro hity a legendárne, ako nelepšie filmy od Marvelu. Každodenná rutina je často nuda, čo takto ju spestriť užitočnými pomocníkmi, ktoré vám dokážu nielen zdvihnúť náladu, ale tiež pripomenúť krásne okamihy pohody, kedy si púšťate obľúbený film a trávite čas podľa svojho gusta? Ak sa vám náš návrh páči, stačí zísť dole, vybrať tie "naj" a potom si už len užívať spoločnosť najlepších Strážcov Galaxie.

Zarámovaný plagát Strážcovia Galaxie - One Sheet -30 %
Strážcovia Galaxie - One Sheet 29,99 € 20,99 € Skladom!
30×40 cm · Zarámovaný plagát
Figúrka Avengers: Endgame - Iron Patriot & Rocket
Avengers: Endgame - Iron Patriot & Rocket Dostupnosť:
Q1 2021
· Figúrka


Decorate your life!

S Posters.sk sme na trhu už od roku 1999 a postupom času sme sa stali jedným z najväčších predajcov plagátov, fototapiet a obrazov na stenu. V súčasnej dobe spolupracujeme s maliari, fotografmi a grafickými dizajnérmi z celej Európy. V našej ponuke nájdete nádherné obrazové reprodukcie známych umelcov, ale aj predstaviteľov súčasného umenia, ktorí ešte neboli objavení. Radi vám vytlačíme aj vlastné fotografie a na vaše želanie zarámujeme do kvalitných rámov! Bytový dizajn priamo milujeme, ale nezabúdame ani na geekov a milovníkov hudby, pre ktorých neustále rozširujeme ponuku filmových a hudobných plagátov, hrnčekov, figúrok, tričiek a iných licencovaných merchandise darčekov.


© 1999 – 2020 Europosters. Všetky práva vyhradené.

 

Tento web používa súbory cookie. Ak budete aj naďalej využívať naše služby, predpokladáme, že s používaním súborov cookie súhlasíte. Viac informácií Súhlasím ×
Top