We noticed you are coming from US. Would you like to continue shopping at Abposters.com?
-20 % na vybrané produkty na stenu ZÍSKAŤ ZĽAVOVÝ KÓD

Filmové a herné repliky a zberateľské kúsky

Nájdené: 3490
Replika Harley Quinn - Baseball
Harley Quinn - Baseball 86,49 € Skladom!
10×81 cm · Replika


Zbierať motýle je ohrané a navyše nehumánne, začnite radšej zbierku špeciálnych merchandise produktov vašich obľúbených filmov, seriálov a kapiel! Vystavte si doma figúrky najrôznejších potvor z Harryho Pottera či Hry o tróny, vyskúšajte, čo vie kúzelný prútik Albusa Dumbledora, alebo sa pohrajte s plyšovou verziou Kratosa z God of War.
V tejto kolekcii nájdete tie najlepšie a najzaujímavejšie zberateľské predmety, filmové rekvizity a iné super kúsky, ktoré doma musí mať každý správny fanúšik! Tak rýchlo, nazbierajte ich všetky!Posters.skTvorím si svoj svet

S Posters.sk sme na trhu už od roku 1999 a postupne sme sa stali jedným z najväčších predajcov plagátov, obrazov a licencovaných merchandise darčekov v Česku aj v celej Európe. Máme skladom ohromnú ponuku filmových, herných či športových plagátov všetkých veľkostí aj plný sklad originálnych darčekov pre zarytých fanúšikov Star Wars, Harryho Pottera, komiksov či celej rodiny Warner Bros. Hrnčeky, figúrky, puzzle aj oblečenie sú totiž tým najlepším darčekom pre všetkých bez rozdielu veku či záujmov. Ak si ale fanda skôr interiérového dizajnu, tak aj potom si tu správne! Máme vlastné tlačiarne a tak fototapety, ilustrácie, fotografie či umelecké reprodukcie tlačíme ako na bežiacom páse a dennodenne posielame do viac ako 25 krajín.


© 1999–2024 Europosters, s.r.o. Všetky práva vyhradené.

Top