We noticed you are coming from US. Would you like to continue shopping on Abposters.com?
Objavte najvýhodnejšie akcie tohto týždňa: FILMOVÉ PLAGÁTY zľava -20 % ×

Poháre - Darčekové sety, Hrnčeky

Každý z nás, kto má v obľube nejaký ten fantasy svet, by ňom najradšej trávil čo najviac času. My si myslíme, že si to môžete dovoliť! Najjednoduchšou cestou, ako si zdvihnúť náladu, je merch s obľúbeným motívom, ktorý by nás aj vás sprevádzal každodennou rutinou. Hrnčeky, poháre a panáky sú snáď najpopulárnejším merchovým produktom, čo nás vôbec neprekvapuje: je jedno či si prajete mať rannú kávu v príjemnej spoločnosti, dávate si na raňajky pomarančový fresh v pohári, nepustíte z ruky take away kávu v termohrnčeku alebo chcete zútulniť pracovný priestor obľúbeným hrnčekom, je dokonca jedno, či si hrnček kupujete pre seba alebo ako pozornosť tomu, kto ho ocení, ale stane sa vaším sprievodcom, súčasťou života a chvíľkou len pre seba. Mimochodom, náš tím už v práci ani doma nudné hrnčeky nepoužíva a bez tých milovaných si nedokážeme dokonalé ráno predstaviť.

Pohárik Assassin's Creed
Assassin's Creed 9,99 € Skladom!
· Pohárik
Darčekový set Pán prsteňov
Pán prsteňov 44,99 € Skladom!
· Darčekový set
Pohárik Hobit
Hobit 10,99 € Skladom!
· Pohárik
Pohárik Marvel - Iron Man
Marvel - Iron Man 9,99 € Skladom!
· Pohárik
Pohárik Batman - Batman
Batman - Batman 8,99 € Skladom!
· Pohárik
Pohárik James Bond - 007
James Bond - 007 11,49 € Skladom!
· Pohárik
Pohárik Marvel - Deadpool
Marvel - Deadpool 10,99 € Skladom!
· Pohárik
Pohárik Dragon Ball - Logo
Dragon Ball - Logo 14,99 € Skladom!
· Pohárik
Pohárik It - Time to Float
It - Time to Float 9,99 € Skladom!
· Pohárik
Pohárik Disney - Mickey
Disney - Mickey 9,99 € Skladom!
· Pohárik
Decorate your life!

S Posters.sk sme na trhu už od roku 1999 a postupom času sme sa stali jedným z najväčších predajcov plagátov, fototapiet a obrazov na stenu. V súčasnej dobe spolupracujeme s maliari, fotografmi a grafickými dizajnérmi z celej Európy. V našej ponuke nájdete nádherné obrazové reprodukcie známych umelcov, ale aj predstaviteľov súčasného umenia, ktorí ešte neboli objavení. Radi vám vytlačíme aj vlastné fotografie a na vaše želanie zarámujeme do kvalitných rámov! Bytový dizajn priamo milujeme, ale nezabúdame ani na geekov a milovníkov hudby, pre ktorých neustále rozširujeme ponuku filmových a hudobných plagátov, hrnčekov, figúrok, tričiek a iných licencovaných merchandise darčekov.


© 1999 – 2020 Europosters. Všetky práva vyhradené.

 

Tento web používá k poskytovaniu služieb, personalizácií reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Viac informácií Súhlasím ×
Top