We noticed you are coming from US. Would you like to continue shopping on Abposters.com?
Objavte najvýhodnejšie akcie tohto týždňa: PLECHOVÉ CEDULE zľava -15 % ×

Lampičky a svetielka - Figúrky, Merchandise

Vianoce sa skladajú z rôznych prvkov - vianočného pečiva, rodinnej atmosféry, domáceho pokoja, obľúbených filmov a ... svetielok. Pretože aké Vianoce sa bez farebného blikania zaobídu? Svetielka a lampičky jednoducho vo vianočnej atmosfére nesmú chýbať! Preto sme do našej novej kolekcie pre vás pozbierali tie najlepšie, ktoré vám zaručene rozžiaria doma krásne Vianočné dni a zaista romantickú "jingle bells" náladu!

Svietiace figúrka Minecraft - Creeper
Minecraft - Creeper 18,99 € Skladom!
· Figúrka
Svietiace figúrka Lampa Harry Potter
Lampa Harry Potter 43,99 € Skladom!
· Figúrka
Lampa Minecraft
Lampa Minecraft 55,99 € Skladom!
· Ostatné doplnky


Decorate your life!

S Posters.sk sme na trhu už od roku 1999 a postupom času sme sa stali jedným z najväčších predajcov plagátov, fototapiet a obrazov na stenu. V súčasnej dobe spolupracujeme s maliari, fotografmi a grafickými dizajnérmi z celej Európy. V našej ponuke nájdete nádherné obrazové reprodukcie známych umelcov, ale aj predstaviteľov súčasného umenia, ktorí ešte neboli objavení. Radi vám vytlačíme aj vlastné fotografie a na vaše želanie zarámujeme do kvalitných rámov! Bytový dizajn priamo milujeme, ale nezabúdame ani na geekov a milovníkov hudby, pre ktorých neustále rozširujeme ponuku filmových a hudobných plagátov, hrnčekov, figúrok, tričiek a iných licencovaných merchandise darčekov.


© 1999 – 2021 Europosters. Všetky práva vyhradené.

Tento web používa súbory cookie. Ak budete aj naďalej využívať naše služby, predpokladáme, že s používaním súborov cookie súhlasíte. Viac informácií Súhlasím ×