We noticed you are coming from US. Would you like to continue shopping on Abposters.com?
Objavte najvýhodnejšie akcie tohto týždňa: MARVEL zľava -20 % ×

Papuče

Domov je náš malý súkromný svet. Je to miesto, kam sa vraciame po ťažkom dni a kde chceme mať maximálnu pohodu. S našimi produktmi sa doma môžete stať prakticky kýmkoľvek: hrdinom DC Comics alebo Marvelu, stať sa súčasťou legendárneho príbehu Star Wars alebo surrealistického sveta Fridy Kahlo. Vyskúšajte príjemne teplúčko papuče s vašimi obľúbenými motívmi. Je to perfektný doplnok, na ktorý sa môžete každý deň tešiť, ktorý vás bude hneď ráno dvíhať z postele a pridá vášmu domovu krásne útulnú atmosféru!Decorate your life!

S Posters.sk sme na trhu už od roku 1999 a postupom času sme sa stali jedným z najväčších predajcov plagátov, fototapiet a obrazov na stenu. V súčasnej dobe spolupracujeme s maliari, fotografmi a grafickými dizajnérmi z celej Európy. V našej ponuke nájdete nádherné obrazové reprodukcie známych umelcov, ale aj predstaviteľov súčasného umenia, ktorí ešte neboli objavení. Radi vám vytlačíme aj vlastné fotografie a na vaše želanie zarámujeme do kvalitných rámov! Bytový dizajn priamo milujeme, ale nezabúdame ani na geekov a milovníkov hudby, pre ktorých neustále rozširujeme ponuku filmových a hudobných plagátov, hrnčekov, figúrok, tričiek a iných licencovaných merchandise darčekov.


© 1999 – 2020 Europosters. Všetky práva vyhradené.

 

Tento web používa súbory cookie. Ak budete aj naďalej využívať naše služby, predpokladáme, že s používaním súborov cookie súhlasíte. Viac informácií Súhlasím ×
Top