We noticed you are coming from US. Would you like to continue shopping on Abposters.com?
Objavte najvýhodnejšie akcie tohto týždňa: OBLEČENIE & DOPLNKY zľava -10 % ×

World of Warcraft - Oblečenie, Poháre, Hrnčeky

World of Warcraft, známa tiež ako WoW je legendárna fantasy MMORPG počítačová hra. Nedokážeme si predstaviť človeka, ktorý by sa zaujímal o fantasy svet a nikdy o nej nepočul. Warcraft je aj dnes totiž jedným z obsahovo najväčších a tiež jedným z najprepracovanejších fiktívnych svetov. A je nám tu celkom jedno, či si ork, človek alebo elf, pretože u nás môže zástupcu akejkoľvek rasy upgradovať brnenie, zakúpiť mocný artefakt a potešiť seba kvalitným merchom s motívmi obľúbeného sveta. Nechajte svet fantázie vstúpiť do vášho života - teraz môžete vypiť svoju rannú kávu spolu s King Llanem alebo si zabehať v originálnom tričku buď na strane Hordy alebo Aliance. Toto tričko World of Warcraft je mimochodom skvelým nápadom na darček pre notoricky známeho hráča.

Plagát World of Warcraft - Illidan Stormrage
World of Warcraft - Illidan Stormrage 7,49 € Skladom!
91.5×61 cm · Plagát
Plagát World Of Warcraft - Map
World Of Warcraft - Map 7,49 € Skladom!
91.5×61 cm · Plagát
Ak sčítame všetok čas, ktorý hráči WoW strávili v hernom priestore, získame číslo presahujúce jeden milión rokov.
Cestovný hrnček World Of Warcraft - Horde
World Of Warcraft - Horde 12,49 € Skladom!
Cestovný hrnček
Pôvodne mala byť premiéra filmu v decembri 2015, ale bola odložená na máj 2016 v súvislosti s uvedením filmu J.J. Abramsa Star Wars: Epizóda VII - Sila sa prebúdza.
Špeciálne pre film "World of Warcraft" bol vyvinutý tak zvaný orkský dialekt.
Darčekový set World of Warcraft - Horde
World of Warcraft - Horde 23,99 € Skladom!
Darčekový set


Posters.sk – Tvorím si svoj svet

S Posters.sk sme na trhu už od roku 1999 a postupne sme sa stali jedným z najväčších predajcov plagátov, obrazov a licencovaných merchandise darčekov v Česku aj v celej Európe. Máme skladom ohromnú ponuku filmových, herných či športových plagátov všetkých veľkostí aj plný sklad originálnych darčekov pre zarytých fanúšikov Star Wars, Harryho Pottera, komiksov či celej rodiny Warner Bros. Hrnčeky, figúrky, puzzle aj oblečenie sú totiž tým najlepším darčekom pre všetkých bez rozdielu veku či záujmov. Ak si ale fanda skôr interiérového dizajnu, tak aj potom si tu správne! Máme vlastné tlačiarne a tak fototapety, ilustrácie, fotografie či umelecké reprodukcie tlačíme ako na bežiacom páse a dennodenne posielame do viac ako 25 krajín. #MerchForAll


© 1999 – 2022 Europosters. Všetky práva vyhradené.