We noticed you are coming from US. Would you like to continue shopping on Abposters.com?
Objavte najvýhodnejšie akcie tohto týždňa: PLECHOVÉ CEDULE zľava -15 % ×

Dekoratívne hodiny - Merchandise

Tik tak! Predstavujeme Vám náš nový produkt - nástenné hodiny! Chcete mať čas, ktorý trávite so svojimi obľúbenými hrdinami pekne pod kontrolou? Naše nástenné hodiny vám s tým pomôžu: stanú sa perfektným štýlovým doplnkom do akejkoľvek domácnosti a pridajú šmrnc vášmu izbe. Sú originálnym darčekom i milou pozornosťou, ktorú si u nás môžete zakúpiť už teraz!

Hodiny Batman - Logo
Hodiny Batman - Logo 11,99 € Skladom!
· Ostatné doplnky
Hodiny Fantastické zvery
Hodiny Fantastické zvery 11,99 € Skladom!
· Ostatné doplnky
Štýlové hodiny s námetom vašich obľúbených filmov!
Hodiny Superman - Logo
Hodiny Superman - Logo 11,99 € Skladom!
· Ostatné doplnky


Decorate your life!

S Posters.sk sme na trhu už od roku 1999 a postupom času sme sa stali jedným z najväčších predajcov plagátov, fototapiet a obrazov na stenu. V súčasnej dobe spolupracujeme s maliari, fotografmi a grafickými dizajnérmi z celej Európy. V našej ponuke nájdete nádherné obrazové reprodukcie známych umelcov, ale aj predstaviteľov súčasného umenia, ktorí ešte neboli objavení. Radi vám vytlačíme aj vlastné fotografie a na vaše želanie zarámujeme do kvalitných rámov! Bytový dizajn priamo milujeme, ale nezabúdame ani na geekov a milovníkov hudby, pre ktorých neustále rozširujeme ponuku filmových a hudobných plagátov, hrnčekov, figúrok, tričiek a iných licencovaných merchandise darčekov.


© 1999 – 2021 Europosters. Všetky práva vyhradené.

Tento web používa súbory cookie. Ak budete aj naďalej využívať naše služby, predpokladáme, že s používaním súborov cookie súhlasíte. Viac informácií Súhlasím ×